0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Wavearena BOX24-PA18
    cena: 113,20zł
    Tornado 17 dBi UMTS/EDGE
    cena: 98,40zł
    TetraBox 5_19_20_RSLL
    cena: 119,30zł
    Planet MC-RPS130
    cena: 33,20zł
    Pigtail U.FL - N/m (40 cm)
    cena: 9,20zł

    Nowości: MikroTik LHG 60G na pasmo 60 GHz oraz wAP ac kit i LtAP kit na pasma 4G i LTE
    Dodano: 10.06.2019

    MikroTik zaprezentował kolejne modele urządzeń obsługujące łączność 4G oraz LTE oraz nowy bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz.

    MikroTik wAP ac LTE kit, wAP ac 4G kit, LtAP LTE kit, LtAP 4G kit, LHG 60G
    wAP ac LTE kit oraz wAP ac 4G kit to odporne na wpływ warunków atmosferycznych bezprzewodowe punkty dostępu z wbudowanym modemem obsługującym połączenia 2G, 3G i 4G (LTE kat. 4) - w zależności od modelu. Urządzenia zostały wyposażone we wbudowany moduł radiowy pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz jednocześnie, w standardach 802.11b/g/n/a/ac oraz 2x gigabitowe porty Ethernet. Posiadają WiFi o prędkości do 1200Mb/s. Wodoodporna obudowa nadaje się do montażu na zewnątrz budynków.

    LtAP LTE kit oraz LtAP 4G kit to wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowe zestawy złożone z punktu dostępowego (LtAP) pracującego w paśmie 2,4 GHz i standardzie 802.11b/g/n oraz karty obsługującej połączenia 2G, 3G i 4G (LTE kat. 4) - w zależności od modelu. Urządzenia wyposażone są w modem GPS, 1x gigabitowy port Ethernet, 2x gniazda miniPCI-e oraz port szeregowy RS232 i 3x sloty miniSIM. LtAP może być zasilany poprzez pasywne PoE, gniazdo DC lub złącze przystosowane do podłączenia zasilania z samochodu. Posiadają WiFi o prędkości do 300Mb/s. Wodoodporna obudowa nadaje się do montażu na zewnątrz budynków.

    Modele z serii LTE kit obsługują połączenia sieci 2G, 3G, 4G (LTE kat. 4) - wspierają pasma 1, 2, 3, 7, 8, 20, 38 oraz 40, natomiast modele z serii 4G kit obsługują połączenia sieci 4G (LTE kat. 4) - wspierają pasma 3, 7, 20, 31, 41n, 42 i 43,

    LHG 60G to nowy bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń z 60GHz punktem dostępowym na długich dystansach, tworząc wydajne połączenia wielkopunktowe. Wyposażony jest w 1x gigabitowy port Ethernet.

    #MikroTik #4G #LTE #60GHz

    Zobacz inne

    09.05.2019, 11:03 : Nowości: MikroTik GPeR i Ubiquiti LAP-GPS
    17.04.2019, 14:11 : Nowości MikroTika
    17.04.2019, 13:56 : MikroTik Mobile App
    04.10.2018, 22:00 : MikroTik RouterBoard RB4011iGS+RM już w ofercie
    02.06.2018, 19:22 : Nowe modele firmy MikroTik już dostępne
    20.04.2018, 22:15 : Najnowszy zestaw SXT Sixpack v2 już w sprzedaży, seria limitowana
    10.04.2018, 18:49 : Pierwszy 24-portowy switch PoE firmy Mikrotik CRS328-24P-4S+RM
    01.03.2018, 22:40 : Długo oczekiwane Ubiquiti NanoStation 5ac Loco już w naszym sklepie
    27.02.2018, 23:58 : hAP ac² nowy dwuzakresowy router bezprzewodowy firmy MikroTik
    16.02.2018, 21:34 : CRS112-8P-4S-IN - pierwszy w ofercie MikroTik'a switch PoE 802.3af/at


    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Duplex, wysuwana, wyposażona
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona
    Producent: brak danych
    195,00 zł
    158,54 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/UPC Duplex, wysuwana, wyposażona
    Producent: brak danych
    369,00 zł
    300,00 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona
    Producent: brak danych
    195,00 zł
    158,54 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona
    Producent: brak danych
    369,00 zł
    300,00 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 40/3.7mm, czarny-niebieski, 250m
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 40/3.7mm, czarny-zielony, 250m
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 40/3.7mm, czarny-czerwony, 250m
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 32/2.9mm, czarny-niebieski, 250m
    Producent: brak danych
    639,80 zł
    520,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 32/2.9mm, czarny-zielony, 250m
    Producent: brak danych
    639,80 zł
    520,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 32/2.9mm, czarny-czerwony, 250m
    Producent: brak danych
    639,80 zł
    520,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 25/2mm, czarny-niebieski, 250m
    Producent: brak danych
    465,90 zł
    378,78 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 25/2mm, czarny-zielony, 250m
    Producent: brak danych
    465,90 zł
    378,78 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rura osłonowa RHDPE 25/2mm, czarny-czerwony, 250m
    Producent: brak danych
    465,90 zł
    378,78 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (CKG2-RM) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", Cloud Key Gen2 Rack Mount
    Producent: Ubiquiti Networks
    432,90 zł
    351,95 zł netto
    Uchwyt do montażu w szafie Rack 19" urządzeń z serii UniFi Cloud Key Gen2 marki Ubiquiti.
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 800 STL FR
    Producent: Power Walker
    287,90 zł
    234,07 zł netto
    UPS o mocy 800VA/480W wyposażony w 2x French.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (UVC-G3-FLEX) UniFi Video G3 Flex Camera
    Producent: Ubiquiti Networks
    341,40 zł
    277,56 zł netto
    Kamera 1080p Full HD (1920x1080), 25 FPS, matryca: 2 MPX, obiektyw: EFL 4 mm, f/2.0, zasilanie PoE 802.3af, wbudowany mikrofon, tryb nocny, montaż ścienny, na płaskiej powierzchni lub masztowy.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    RouterBoard LtAP 4G kit (RBLtAP-2HnD&R11e-4G)
    Producent: MikroTik
    649,10 zł
    527,72 zł netto
    Wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy z wbudowaną kartą bezprzewodową pracującą w paśmie 2.4 GHz 802.11b/g/n i dostępem do sieci 4G.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    RouterBoard LtAP LTE kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE)
    Producent: MikroTik
    649,10 zł
    527,72 zł netto
    Wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy z wbudowaną kartą bezprzewodową pracującą w paśmie 2.4 GHz 802.11b/g/n i dostępem do sieci LTE.
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard wAP ac 4G kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-4G)
    Producent: MikroTik
    612,80 zł
    498,21 zł netto
    Dwupasmowy punkt dostępowy AC 1200 Mb/s, 4G.
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard wAP ac LTE kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE)
    Producent: MikroTik
    612,80 zł
    498,21 zł netto
    Dwupasmowy punkt dostępowy AC 1200 Mb/s, LTE.
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard LHG 60G (RBLHGG-60ad)
    Producent: MikroTik
    545,20 zł
    443,25 zł netto
    Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem i zabezp., czarna
    Producent: brak danych
    72,10 zł
    58,62 zł netto
    Listwa zasilająca z 8 gniazdami UPS (C13) z wyłącznikiem i bezpiecznikiem nadprądowym, przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 9 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem, czarna
    Producent: brak danych
    73,30 zł
    59,59 zł netto
    Listwa zasilająca z 9 gniazdami UPS (C13) z wyłącznikiem, przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Texas Instruments LM5072MH-80
    Producent: brak danych
    19,60 zł
    15,93 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto
    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp., srebrna
    Producent: brak danych
    64,60 zł
    52,52 zł netto
    Listwa zasilająca z 8 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym, przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-05PD
    Producent: D-Link
    284,70 zł
    231,46 zł netto
    Zarządzalny 5-portowy gigabitowy switch Smart PoE.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (LBE-5AC-LR) LiteBeam 5AC Long-Range
    Producent: Ubiquiti Networks
    464,80 zł
    377,89 zł netto
    Praca w paśmie 5 GHz, zysk energetyczny 26dBi, moc nadawcza 25dBm, radio do konfiguracji w 2,4GHz, przepustowość 450Mb/s.
    Dostawa: 17 czerwca 2019 r.
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (ER-RMKIT) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", EdgeRouter Rack Mount Kit
    Producent: Ubiquiti Networks
    67,90 zł
    55,20 zł netto
    Uchwyt do montażu w szafie Rack 19" produktów z serii EdgeMAX marki Ubiquiti.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (ER-12) EdgeRouter 12
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 012,70 zł
    823,33 zł netto
    10x portów gigabitowych Ethernet i 2x sloty SFP, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 3.0, czterordzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM DDR3, 4GB pamięci wbudowanej.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-36U 19” 203/61/61 (18U+18U)
    Producent: Mantar
    2 509,40 zł
    2 040,16 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-24U 19” 149/61/61 (12U+12U)
    Producent: Mantar
    2 355,40 zł
    1 914,96 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka studzienkowa SZK-30U 19” 175/61/61 (18U+12U)
    Producent: Mantar
    2 429,90 zł
    1 975,53 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda PA6
    Producent: Tenda
    190,90 zł
    155,20 zł netto
    Transmiter sieciowy Wi-Fi AV1000, 2 porty gigabitowe.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54PS/SI
    Producent: D-Link
    7 176,20 zł
    5 834,31 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54S/SI
    Producent: D-Link
    6 883,40 zł
    5 596,26 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-54TS/SI
    Producent: D-Link
    4 897,80 zł
    3 981,95 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30PS/SI
    Producent: D-Link
    4 105,60 zł
    3 337,89 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30S/SI
    Producent: D-Link
    3 182,80 zł
    2 587,64 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3130-30TS/SI
    Producent: D-Link
    2 621,20 zł
    2 131,06 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa DS-2CD1043G0-I
    Producent: Hikvision
    682,00 zł
    554,47 zł netto
    1920x1080 / 25 kl/s; 2Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa DS-2CD1023G0-I
    Producent: Hikvision
    598,80 zł
    486,83 zł netto
    2560x1440 / 20 kl/s; 4Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link CAP300-Outdoor
    Producent: TP-Link
    169,40 zł
    137,72 zł netto
    Bezprzewodowy, wodoszczelny punkt dostępowy z możliwością montażu na zewnątrz budynku, pracujący w paśmie 2,4 GHz i standardzie N z prędkością do 300 Mb/s.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1550, DDM
    Producent: Option
    1 067,40 zł
    867,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial
    Producent: Option
    178,40 zł
    145,04 zł netto
    Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa PX-TI3028-P
    Producent: IPOX
    493,20 zł
    400,98 zł netto
    3Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera tubowa PX-TI2028-P
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    237,90 zł
    193,41 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    119,00 zł
    96,75 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    65,10 zł
    52,93 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial
    Producent: Option
    62,30 zł
    50,65 zł netto
    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    955,90 zł
    777,15 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    955,90 zł
    777,15 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    623,10 zł
    506,59 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    623,10 zł
    506,59 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM
    Producent: Option
    280,40 zł
    227,97 zł netto
    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM
    Producent: Option
    280,40 zł
    227,97 zł netto
    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 12TB SATA III WD121PURZ
    Producent: Western Digital
    2 062,20 zł
    1 676,59 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    12 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 10TB SATA III WD101PURZ
    Producent: Western Digital
    1 672,10 zł
    1 359,43 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    10 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 8TB SATA III WD82PURZ
    Producent: Western Digital
    1 197,60 zł
    973,66 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    8 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 6TB SATA III WD60PURZ
    Producent: Western Digital
    864,60 zł
    702,93 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    6 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 4TB SATA III WD40PURZ
    Producent: Western Digital
    569,00 zł
    462,60 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    4 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 3TB SATA III WD30PURZ
    Producent: Western Digital
    451,00 zł
    366,67 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    3 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 2TB SATA III WD20PURZ
    Producent: Western Digital
    335,40 zł
    272,68 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    2 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Purple 1TB SATA III WD10PURZ
    Producent: Western Digital
    257,20 zł
    209,11 zł netto
    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    1 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)
    Producent: MikroTik
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa DS-2CD1343G0-I
    Producent: Hikvision
    682,00 zł
    554,47 zł netto
    2560x1440 / 20 kl/s; 4Mpx; 4mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP4028-P (grafitowa)
    Producent: IPOX
    582,60 zł
    473,66 zł netto
    2592x1520 / 4Mpx @ 20fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2036A-E (biała)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 3.6mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2028A-E (grafitowa)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DI2028A-E (biała)
    Producent: IPOX
    549,10 zł
    446,42 zł netto
    1920x1080 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria ECO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP2028-P (grafitowa)
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa PX-DIP2028-P (biała)
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto
    1920x1080 / 2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa DS-2CD1121-I
    Producent: Hikvision
    494,40 zł
    401,95 zł netto
    1920x1080 / 25 kl/s; 2Mpx; 2.8mm F2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Alpha & Omega AOZ1015AI
    Producent: brak danych
    3,50 zł
    2,85 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Skyworks SKY85408-11 - wzmacniacz
    Producent: brak danych
    21,20 zł
    17,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Qorvo RFPA5512 - wzmacniacz
    Producent: brak danych
    23,30 zł
    18,94 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Extender EXT-POE1
    Producent: Pulsar
    95,70 zł
    77,80 zł netto
    Zwiększa odległości przesyłu zasilania PoE oraz danych Ethernet za pomocą skrętki UTP kat. 5/5E o kolejne 100m.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5s System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    642,60 zł
    522,44 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 2x Mesh3f.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5s System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    482,80 zł
    392,52 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh3f.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    642,60 zł
    522,44 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 2x Mesh5s.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 7.5V 0.9A (transformatorowy)
    Producent: brak danych
    18,00 zł
    14,63 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Rurka termokurczliwa do zabezpieczania kabli o śr. 2-8mm (100 szt.)
    Producent: brak danych
    8,00 zł
    6,50 zł netto
    Opakowanie zawiera 100 sztuk.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 5V 2.5A
    Producent: brak danych
    23,50 zł
    19,11 zł netto
    Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW5 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    436,20 zł
    354,63 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh5s.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    774,60 zł
    629,76 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni ponad 500m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW6.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    580,70 zł
    472,11 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 400m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW6.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW6 System Mesh
    Producent: Tenda
    289,80 zł
    235,61 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh, 3-pack
    Producent: Tenda
    435,30 zł
    353,90 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 300m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW3.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh, 2-pack
    Producent: Tenda
    331,50 zł
    269,51 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 200m2. Zestaw zawiera dwa urządzenia Tenda Nova MW3.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda Nova MW3 System Mesh
    Producent: Tenda
    171,60 zł
    139,51 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni do 100m2.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda U12 bezprzewodowa karta sieciowa AC1300
    Producent: Tenda
    79,70 zł
    64,80 zł netto
    Bezprzewodowa, dwupasmowa karta sieciowa AC1300.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router
    Producent: TP-Link
    299,90 zł
    243,82 zł netto
    Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
    Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link P1201-08 GPON OLT 8x portów
    Producent: TP-Link
    7 452,60 zł
    6 059,02 zł netto
    Terminal GPON OLT, wyposażony w 8x portów GPON, w których można zastosować wkładki klasy B+ lub C+; 4x uplinkowe porty Gigabit Combo (RJ45+SFP), 2x uplinkowe sloty SFP+ 10 Gb/s.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa N5-X25 antena Dish do C5x, 4,9-6,4 GHz, 25 dBi (2-pack)
    Producent: Mimosa
    489,80 zł
    398,21 zł netto
    Modułowa antena typu Dish dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 25 dBi.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa N5-X20 antena Dish do C5x, 4,9-6,4 GHz, 20 dBi (2-pack)
    Producent: Mimosa
    383,60 zł
    311,87 zł netto
    Modułowa antena typu Dish dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 20 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 48V 1A dogniazdowy z LED
    Producent: brak danych
    31,00 zł
    25,20 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: