0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    29,20 zł
    23,74 zł netto

    Nano bezprzewodowa karta sieciowa USB, 150Mb/s
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    29,70 zł
    24,15 zł netto

    Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 5 portów 10/100 Mb/s Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    33,00 zł
    26,83 zł netto

    Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    37,50 zł
    30,49 zł netto

    Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 8 portów 10/100 Mb/s Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    38,80 zł
    31,54 zł netto

    Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    39,00 zł
    31,71 zł netto

    Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n, 2T2R MIMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    39,50 zł
    32,11 zł netto

    Mini bezprzewodowa karta sieciowa USB, standard N, 300 Mb/s
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    41,30 zł
    33,58 zł netto

    Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    44,70 zł
    36,34 zł netto

    Karta sieciowa Ethernet 100Mb/s do USB 2.0
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    45,80 zł
    37,24 zł netto

    Karta sieciowa PCI Express Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    49,30 zł
    40,08 zł netto

    Karta radiowa PCI Express w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 2 dBi, 1T1R MIMO
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    52,70 zł
    42,85 zł netto

    Bezprzewodowy router N300 pracujący w pasmie 2,4 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    53,10 zł
    43,17 zł netto

    Dwupasmowa bezprzewodowa karta sieciowa USB, AC600.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    53,40 zł
    43,41 zł netto

    Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n z 2x zewnętrznymi antenami 3 dBi, 2T2R MIMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    54,70 zł
    44,47 zł netto

    4-portowy Hub USB 3.0.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    57,50 zł
    46,75 zł netto

    Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s. Wydajność 10 Gb/s
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    57,70 zł
    46,91 zł netto

    Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    58,20 zł
    47,32 zł netto

    Inteligentna wtyczka Wi-Fi
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    60,40 zł
    49,11 zł netto

    Bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    60,90 zł
    49,51 zł netto

    Karta sieciowa Gigabit Ethernet do USB 3.0
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    62,10 zł
    50,49 zł netto

    1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    62,10 zł
    50,49 zł netto

    1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m
    Formy płatności, które obsługujemy: