0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Gniazda RJ45, Pozostałe, Układy scalone,
  • Mediakonwertery
  • G.SHDSL, BNC, PLC,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 2,4 GHz, Akcesoria, 5 GHz,
  • Złącza
  • Typu UY, Typu SMA, Inne,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Ubiquiti LiteStation SR71
    cena: 155,00zł
    Pigtail MMCX - N/m (40 cm)
    cena: 19,70zł
    SparkLAN WX-7800A
    cena: 221,40zł
    AirLive WL-5480USB-50
    cena: 51,70zł
    Panel Standard 5GHz 19 dBi
    cena: 40,60zł


    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Macronix MX25L6408EMI-12G   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    18,80 zł
    15,28 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Broadcom BCM53128KQLEG   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    50,20 zł
    40,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Transformator Magtek G24103SKG   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    16,30 zł
    13,25 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    186,30 zł
    151,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 180m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    169,90 zł
    138,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    153,50 zł
    124,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    137,10 zł
    111,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    120,80 zł
    98,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    104,40 zł
    84,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    96,20 zł
    78,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    88,00 zł
    71,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    79,80 zł
    64,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    71,60 zł
    58,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    55,20 zł
    44,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    47,00 zł
    38,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    38,80 zł
    31,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 200m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    186,30 zł
    151,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 180m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    169,90 zł
    138,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 160m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    153,50 zł
    124,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    137,10 zł
    111,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    120,80 zł
    98,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    104,40 zł
    84,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    96,20 zł
    78,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    88,00 zł
    71,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    79,80 zł
    64,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    71,60 zł
    58,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    55,20 zł
    44,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    47,00 zł
    38,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    38,80 zł
    31,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    186,30 zł
    151,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    169,90 zł
    138,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    153,50 zł
    124,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    137,10 zł
    111,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    120,80 zł
    98,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    104,40 zł
    84,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 90m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    96,20 zł
    78,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    88,00 zł
    71,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    79,80 zł
    64,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    71,60 zł
    58,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    55,20 zł
    44,88 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    47,00 zł
    38,21 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    38,80 zł
    31,54 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Miernik Mastech MS8236   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    265,90 zł
    216,18 zł netto
    Multimetr cyfrowy z testerem okablowania sieciowego i szukaczem par
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Śruby M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)   NOWOŚĆ 
    Producent: Opto
    9,90 zł
    8,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX   NOWOŚĆ 
    Producent: Telcoline
    807,50 zł
    656,50 zł netto
    Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-Fish v.2   NOWOŚĆ 
    Producent: Telcom
    5,30 zł
    4,31 zł netto
    Uchwyt odciągowy z otwieranym zamknięciem
    Dostępność:
    dostępne
    Gniazdo RJ45 THT ekranowane - SXT   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    19,70 zł
    16,02 zł netto
    Gniazdo ARA-1DBK-GB115-B stosowane w urządzeniach z serii SXT-5HnD.
    Formy płatności, które obsługujemy: