0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Teltonika
  • Routery, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?



    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi Dream Router (UDR)   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 260,90 zł
    1 025,12 zł netto
    Miniaturowy UniFi Access Point w standardzie WiFi6 z 4x4 MU-MIMO. Osiąga prędkość 2402 Mb/s (w sieci 5 GHz) i 600 Mb/s (2,4 GHz)
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UFiber WiFi6, GPON CPE (UF-WiFi6)   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    565,20 zł
    459,51 zł netto
    Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi6 AX1500 oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE)   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    2 938,00 zł
    2 388,62 zł netto
    Urządzenie sieciowe typu all-in-one. Integruje wszystkie obecne i przyszłe kontrolery UniFi z bramą bezpieczeństwa, siecią 10G SFP+ WAN, 8-portowym przełącznikiem Gb/s i dyskiem twardym 3,5-cala
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Deco E4, 3-pack   NOWOŚĆ 
    Producent: TP-Link
    468,80 zł
    381,14 zł netto
    Domowy system Wi-Fi Mesh AC1200.
    Zestaw zawiera 3 urządzenia
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MR80X   NOWOŚĆ 
    Producent: Mercusys
    257,60 zł
    209,43 zł netto
    Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy WiFi 6 AX3000
    Dostępność:
    dostępne
    Yealink SIP-T46U   NOWOŚĆ 
    Producent: Yealink
    864,00 zł
    702,44 zł netto
    Przewodowy telefon IP PoE
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE605X   NOWOŚĆ 
    Producent: TP-Link
    414,60 zł
    337,07 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX1800 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo P100 mini Smart Plug WiFi (2-pack)   NOWOŚĆ 
    Producent: TP-Link
    106,70 zł
    86,75 zł netto
    Zestaw dwóch inteligentnych wtyczek Wi-Fi
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz modułowy PMT-12V150W2BA 12V/12.5A 150W   NOWOŚĆ 
    Producent: Delta Electronics
    99,10 zł
    80,57 zł netto
    Następca zasilacza PMT-12V150W1AA
    Dostępność:
    dostępne
    Źródło światła 1310/1550nm -7dBm (OLS-UP30A-2L)   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    799,70 zł
    650,16 zł netto
    Źródło światła 1310/1550nm, moc wyjściowa -7dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti Long-Range Ethernet Repeater (UACC-LRE)   NOWOŚĆ 
    Producent: Ubiquiti Networks
    159,40 zł
    129,59 zł netto
    Przedłużacz 802.3af/at PoE/PoE+ (do 1km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.6, szpula 500m, LSOH, SXKD-6-UTP-LSOH
    Producent: Solarix
    1 200,20 zł
    975,77 zł netto
    Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT6 z płaszczem LSOH, klasa reakcji na ogień Dca s2 d2 a1, szpula 500 m
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 500m, LSOH, SXKD-5E-UTP-LSOH
    Producent: Solarix
    879,60 zł
    715,12 zł netto
    Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem LSOH, klasa reakcji na ogień Dca s1 d2 a1, box 500m
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 0.5m
    Producent: Opto
    254,10 zł
    206,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 10m
    Producent: Opto
    391,30 zł
    318,13 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 5m
    Producent: Opto
    315,50 zł
    256,50 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 3m
    Producent: Opto
    291,90 zł
    237,32 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 2m
    Producent: Opto
    267,10 zł
    217,15 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 1m
    Producent: Opto
    260,90 zł
    212,11 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Teltonika TSW210
    Producent: Teltonika
    538,60 zł
    437,89 zł netto
    Niezarządzalny przełącznik klasy przemysłowej z 8x portami Gigabit Ethernet oraz 2x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm, lokalizator uszkodzeń 20mW (APM58NC-V20)
    Producent: TriBrer
    372,70 zł
    303,01 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Injector PoE 4xLan/4xPoE Gigabit
    Producent: ZhangQing
    71,00 zł
    57,72 zł netto
    Injector PoE 4x portów gigabit: 4x Lan / 4x Lan i PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 1.5U
    Producent: Mantar
    41,90 zł
    34,07 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 1U
    Producent: Mantar
    36,90 zł
    30,00 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-7, 500x500x200, biała, ze sklejką
    Producent: StalFlex
    178,00 zł
    144,72 zł netto
    Szafka wewnętrzna TPR 7, 500x500x200, biała, ZG, ze sklejką
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti UniFi Protect Network Video Recorder Pro (UNVR-Pro)
    Producent: Ubiquiti Networks
    2 851,10 zł
    2 317,97 zł netto
    7x wnęk na dyski 2,5/3,5 cala, 1x slot SFP+, 1x port Gigabit Ethernet. Zapewnia przechowywanie danych do 60 dni dla 20 kamer 4K lub 60 kamer 1080p
    Dostępność:
    dostępne
    Kabel zasilający 4-drożny (PR2PL15B)
    Producent: Teltonika
    47,20 zł
    38,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Modułowa przełącznica na splittery kasetkowe PLC PS 19" 4U
    Producent: Mantar
    187,50 zł
    152,44 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo L920-5 taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem
    Producent: TP-Link
    175,50 zł
    142,68 zł netto
    Taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód ZTT 4J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m
    Producent: ZTT
    1,20 zł
    0,98 zł netto
    Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 60m
    Dostępność:
    dostępne
    Blacha montażowa do stelaża pod mufy GFP-24B
    Producent: Telcoline
    16,10 zł
    13,09 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Tapo L900-5 taśma LED Smart Wi-Fi
    Producent: TP-Link
    107,50 zł
    87,40 zł netto
    Taśma LED Smart Wi-Fi
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny wysuwany 19" 1U 24 porty, szary
    Producent: StalFlex
    113,70 zł
    92,44 zł netto
    Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 4U, 350mm, drzwi szklane, szara
    Producent: StalFlex
    216,30 zł
    175,85 zł netto
    Szafa wisząca 4U 19", 523x230x350 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 4U, 350mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    216,30 zł
    175,85 zł netto
    Szafa wisząca 4U 19", 523x230x350 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 19" 4U, 350mm, drzwi metalowe, szara
    Producent: StalFlex
    201,70 zł
    163,98 zł netto
    Szafa wisząca 4U 19", 523x230x350 mm, drzwi metalowe
    Dostępność:
    dostępne
    Półka do szafy 19", z otworami, 400 mm, 1U, szara
    Producent: StalFlex
    71,30 zł
    57,97 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 4m
    Producent: Opto
    352,20 zł
    286,34 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cabletech Tuner cyfrowy DVB-T2/C H.265 HEVC (URZ0338)
    Producent: Cabletech
    98,50 zł
    80,08 zł netto
    Pracuje w standardzie DVB-T2, DVB-T, DVB-C, H.265 HEVC
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer MR500
    Producent: TP-Link
    584,80 zł
    475,45 zł netto
    Bezprzewodowy, dwupasmowy router gigabitowy 4G+ kat. 6, AC1200, z technologią Carrier Aggregation oraz TP-Link OneMesh
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link RE500X
    Producent: TP-Link
    318,40 zł
    258,86 zł netto
    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX1500 z obsługą WiFi 6
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link EAP610-Outdoor
    Producent: TP-Link
    706,70 zł
    574,55 zł netto
    Bezprzewodowy, zewnętrzny, dwupasmowy punkt dostępowy MU-MIMO, standard AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 8 gniazd combo, 2m z wyłącznikiem
    Producent: Lanberg
    88,00 zł
    71,54 zł netto
    Listwa zasilająca z 4x standardowymi gniazdami typu NFC61-314, 4x gniazdami IEC320-C13 (UPS) z zabezp. przeciwprzepięciowym
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti airFiber 60 HD (AF60-HD)
    Producent: Ubiquiti Networks
    2 134,50 zł
    1 735,37 zł netto
    System radiowy pracujacy w paśmie 60 GHz, zasięg do 2km, przepustowość 3,8 Gb/s lub 6 Gb/s, 1x port Gigabit Ethernet, 1x slot SFP+
    Cena za jedną stronę
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m
    Producent: MikroTik
    242,10 zł
    196,83 zł netto
    Może pracować z przepustowością 100 Gb/s
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 100G direct attach cable 1m
    Producent: MikroTik
    163,40 zł
    132,85 zł netto
    Może pracować z przepustowością 100 Gb/s
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m
    Producent: MikroTik
    333,00 zł
    270,73 zł netto
    100Gbps QSFP28 na 4x 25Gbps SFP28 direct attach cable, 3m
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 1310nm, 2km
    Producent: MikroTik
    968,60 zł
    787,48 zł netto
    Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216 oraz CRS504
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna FG-P 12/8mm MDPE z pilotem krążek 200m
    Producent: brak danych
    347,80 zł
    282,76 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna FG-P 14/10mm MDPE z pilotem krążek 200m
    Producent: brak danych
    442,60 zł
    359,84 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, z pilotem, 200m
    Dostępność:
    dostępne
    Patch panel modularny nieobłożony 24 porty 10G STP 1U czarny (SX24M-0-STP-BK)
    Producent: Solarix
    72,70 zł
    59,11 zł netto
    Modularny, nieobłożony patch panel z 24 portami kat.6A
    Dostępność:
    dostępne
    Dual Band Sektor 2V 5H
    Producent: Cyberbajt
    160,10 zł
    130,16 zł netto
    Antena sektorowa 14 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową oraz 15 dBi dla 5 GHz z polaryzacją poziomą, 2x złącza N/żeńskie
    Dostępność:
    dostępne
    Dual Band Sektor 2V 5V
    Producent: Cyberbajt
    422,40 zł
    343,41 zł netto
    Antena sektorowa 14 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową oraz 16 dBi dla 5 GHz z polaryzacją pionową, 2x złącza N/żeńskie
    Dostępność:
    dostępne
    Dual Band Sektor 2H 5V
    Producent: Cyberbajt
    310,60 zł
    252,52 zł netto
    Antena sektorowa 14 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą oraz 16 dBi dla 5 GHz z polaryzacją pionową, 2x złącza N/żeńskie
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GWN7660
    Producent: Grandstream
    570,10 zł
    463,50 zł netto
    Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX1800
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GWN7630LR
    Producent: Grandstream
    731,60 zł
    594,80 zł netto
    Bezprzewodowy, zewnętrzny, dwupasmowy punkt dostępowy MU-MIMO, standard AC2300
    Dostępność:
    dostępne
    Grandstream GWN7615
    Producent: Grandstream
    475,30 zł
    386,42 zł netto
    Gigabitowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, AC1750
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 3.8mm, 15m, żółty
    Producent: Telcoline
    207,40 zł
    168,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 3.8mm, 25m, żółty
    Producent: Telcoline
    222,20 zł
    180,65 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 8mm, 50m, żółty
    Producent: Telcoline
    619,80 zł
    503,90 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 8mm, 75m, żółty
    Producent: Telcoline
    755,10 zł
    613,90 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-24S-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia
    Producent: Telcoline
    108,00 zł
    87,80 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-24B, 2 wejścia, 24 wyjścia
    Producent: Telcoline
    106,70 zł
    86,75 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 48V 3A
    Producent: brak danych
    121,30 zł
    98,62 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 24V 1A (ESD) Gigabit
    Producent: brak danych
    53,20 zł
    43,25 zł netto
    Earth grounding/ESD protection
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 24V 0.5A (ESD) Gigabit
    Producent: brak danych
    48,90 zł
    39,76 zł netto
    Zasilacz pasywny PoE 24V obsługujący gigabit ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz PoE 24V 0.5A (ESD)
    Producent: brak danych
    30,30 zł
    24,63 zł netto
    Earth grounding/ESD protection
    Dostępność:
    dostępne
    Gniazdo TV - gniazdo F CU
    Producent: brak danych
    1,80 zł
    1,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Reflektometr optyczny TM290
    Producent: brak danych
    2 421,20 zł
    1 968,46 zł netto
    Reflektometr optyczny z wbudowanym miernikiem mocy optycznej, laserowym źródłem światła oraz wizualnym lokalizatorem uszkodzeń (VFL)
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEG1005D
    Producent: Tenda
    73,90 zł
    60,08 zł netto
    Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda TEF1024D
    Producent: Tenda
    169,60 zł
    137,89 zł netto
    Switch niezarządzalny, 24 porty 10/100 Mb/s Base-TX (Auto MDI/MDIX)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    IP-COM iUAP-AC-LR Access Point AC Long-Range
    Producent: IP-COM
    354,10 zł
    287,89 zł netto
    Dwuzakresowy punkt dostępowy 2,4 GHz i 5 GHz, AC1350, wersja Long Range
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16N-WH, 4 wejścia, 16 wyjść
    Producent: Telcoline
    121,00 zł
    98,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G-BL, 2 wejścia, 16 wyjść, czarna
    Producent: Telcoline
    70,20 zł
    57,07 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika Eye Sensor (BTSMP1)
    Producent: Teltonika
    158,30 zł
    128,70 zł netto
    Czujnik BLE do śledzenia temperatury, wilgotności, ruchu, wykrywania magnesu
    Dostępność:
    dostępne
    Teltonika Eye Beacon (BTSID1)
    Producent: Teltonika
    126,60 zł
    102,93 zł netto
    Sygnalizator BLE ID o inteligentnej konstrukcji, solidnej obudowie i długiej żywotności baterii
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN
    Producent: MikroTik
    3 384,00 zł
    2 751,22 zł netto
    4x sloty QSFP28 100 Gb/s, port Fast Ethernet PoE-in, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5
    Dostępność:
    dostępne
    Światłowód ZTT 2J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m
    Producent: ZTT
    1,00 zł
    0,81 zł netto
    Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 60m
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód FTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA
    Producent: Maxcable
    219,80 zł
    178,70 zł netto
    Przewód FTP Maxcable, kat. 5e, wewnętrzny, szary, 305 m, CCA (Copper Clad Aluminium, aluminium + miedź)
    Dostępność:
    Dostawa w drodze
    MikroTik LHG LTE18 kit (LHGGM&EG18-EA)
    Producent: MikroTik
    1 180,50 zł
    959,76 zł netto
    LHG obsługujące pasma 3G, 4G, LTE kat.18 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi i port Gigabit Ethernet PoE-in
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC
    Producent: MikroTik
    1 967,50 zł
    1 599,59 zł netto
    16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), port konsolowy RJ-45, zasilanie 36-57 V, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6, chłodzenie pasywne
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik wentylator Hot Swap do CCR2216 (MT-HotSwapFan)
    Producent: MikroTik
    166,40 zł
    135,28 zł netto
    Wentylator Hot Swap dla CCR2216-1G-12XS-2XQ
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik quickMOUNT PRO LDF (QMP-LDF)
    Producent: MikroTik
    18,50 zł
    15,04 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód UTP Solarix, kat.6, szpula 500m SXKD-6-UTP-PVC
    Producent: Solarix
    1 155,30 zł
    939,27 zł netto
    Wysokiej jakości kabel CAT6 nieekrenowany z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca, szpula 500m
    Dostępność:
    dostępne
    Miernik Mastech MS6818
    Producent: Mastech
    919,30 zł
    747,40 zł netto
    Profesjonalny lokalizator przewodów
    Dostępność:
    dostępne
    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 14/12
    Producent: brak danych
    20,80 zł
    16,91 zł netto
    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 14/12
    Dostępność:
    dostępne
    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 12/10
    Producent: brak danych
    17,00 zł
    13,82 zł netto
    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 12/10
    Dostępność:
    dostępne
    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 10/7
    Producent: brak danych
    13,50 zł
    10,98 zł netto
    Redukcja FGR do mikrokanalizacji 10/7
    Dostępność:
    dostępne
    Złączka doziemna FGZ do mikrorurki 10mm
    Producent: brak danych
    15,40 zł
    12,52 zł netto
    Złączka FGZ przelotowa do łączenia mikrorurek o średnicy zewnętrznej 10 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Złączka doziemna FGZ do mikrorurki 7mm
    Producent: brak danych
    9,20 zł
    7,48 zł netto
    Złączka FGZ przelotowa do łączenia mikrorurek o średnicy zewnętrznej 7 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Zaślepka doziemna FGK do mikrorurki 10mm
    Producent: brak danych
    8,60 zł
    6,99 zł netto
    Zaślepka FGK do zamykania otwartych końców mikrorurek o średnicy 10 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Zaślepka doziemna FGK do mikrorurki 7mm
    Producent: brak danych
    6,20 zł
    5,04 zł netto
    Zaślepka FGK do zamykania otwartych końców mikrorurek o średnicy 7 mm
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa N5-360 antena dookólna, 4,9-6,4 GHz, 15 dBi
    Producent: Mimosa
    1 430,90 zł
    1 163,33 zł netto
    Antena dookólna 5 GHz (4,9 - 6,4 GHz) z podwójną polaryzacją 4x4 MIMO pionową i poziomą i zyskiem 15 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa N5-45x4 antena sektorowa, 4,9-6,4 GHz, 22 dBi
    Producent: Mimosa
    1 618,80 zł
    1 316,10 zł netto
    Antena sektorowa 5 GHz (4,9 - 6,4 GHz) z podwójną polaryzacją 4x4 MIMO skośną (slant) 45° i zyskiem 22 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna FGG-P 16/12mm MDPE z pilotem krążek 100m
    Producent: brak danych
    266,50 zł
    216,67 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, z pilotem, 100m
    Dostępność:
    dostępne
    Mikrorurka doziemna FGG 7/3.5mm MDPE krążek 400m
    Producent: brak danych
    403,70 zł
    328,21 zł netto
    Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, 400m
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Mimosa Advanced J-Mount uchwyt naścienny do C5 (100‐00043)
    Producent: Mimosa
    67,10 zł
    54,55 zł netto
    Uchwyt przystosowany do montażu naściennego i nasłupowego dla Mimosa C5x i B24
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti UniFi 6 Pro (U6-Pro)
    Producent: Ubiquiti Networks
    811,20 zł
    659,51 zł netto
    Łączna prędkość radiowa do 5,3 Gb/s w pasmach 5 GHz WiFi 6 (4x4 MU-MIMO i OFDMA) i 2,4 GHz (2x2 MIMO i OFDMA)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    UPLink ONT GP542Z (GPON/EPON)
    Producent: UPLink
    192,60 zł
    156,59 zł netto
    4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB 3.0, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    D-Link DGS-1250-52XMP
    Producent: D-Link
    3 936,50 zł
    3 200,41 zł netto
    Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 4 slotami SFP+ 10GE. Budżet mocy PoE do 370W
    Formy płatności, które obsługujemy: