0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • PLC, RS-232/RS-485, VDSL,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    EnGenius EMP-3601
    cena: 43,10zł
    Ubiquiti (RM2-Ti) Rocket M2 Titanium
    cena: 479,70zł
    City Media Tornado Pro 16
    cena: 43,10zł
    TornadoBox 18 dBi (mmcx)
    cena: 104,60zł
    RouterBoard RB711-2HnD-MMCX
    cena: 120,50zł


    Dostępność:
    dostępne
    Seagate BarraCuda 1TB, 3.5'', 64MB cache, 7200 rpm, ST1000DM010   NOWOŚĆ 
    Producent: Seagate
    212,40 zł
    172,68 zł netto
    1TB, 3.5'', SATA III, 7200RPM, 64MB pamięci podręcznej cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Caviar Blue 2TB, 3.5'', 64MB cache, 5400 rpm, WD20EZRZ   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    308,10 zł
    250,49 zł netto
    2TB, 3.5'', SATA III, 5400RPM, 64MB pamięci podręcznej cache
    Dostępność:
    dostępne
    Western Digital Caviar Blue 1TB, 3.5'', 64MB cache, 7200 rpm, WD10EZEX   NOWOŚĆ 
    Producent: Western Digital
    214,90 zł
    174,72 zł netto
    1TB, 3.5'', SATA III, 7200RPM, 64MB pamięci podręcznej cache
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Texas Instruments LM5005MHX   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    14,70 zł
    11,95 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony ZillTek ZT2046Q   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    8,60 zł
    6,99 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Realtek RTL8305N   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    9,70 zł
    7,89 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Mimosa B24 Backhaul   NOWOŚĆ 
    Producent: Mimosa
    3 637,70 zł
    2 957,48 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 10", 4 gniazda, 1,8m z wyłącznikiem   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    50,90 zł
    41,38 zł netto
    Listwa zasilająca z 4 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 10". Długość kabla 1.8m.
    Dostępność:
    Dostawa w drodze
    RouterBoard LHG Lite60 (RBLHG-60ad)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    358,70 zł
    291,63 zł netto
    Urządzenie klienckie pracujące w paśmie 60 GHz i maksymalnym zasięgu transmisji 800 metrów.
    Dostępność:
    Dostawa w drodze
    RouterBoard mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    358,70 zł
    291,63 zł netto
    2,4GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 12dBi, procesor 600MHz, 64MB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów   NOWOŚĆ 
    Producent: Telcoline
    47,20 zł
    38,37 zł netto
    11-otworowy stalowy poprzecznik z regulowanym systemem mocowania na słupach o przekroju prostokątnym.
    Dostępność:
    dostępne
    Drzwiczki rewizyjne, 700x450   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    93,20 zł
    75,77 zł netto
    Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.
    Dostępność:
    dostępne
    Drzwiczki rewizyjne, 600x600   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    96,90 zł
    78,78 zł netto
    Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.
    Dostępność:
    dostępne
    Drzwiczki rewizyjne, 450x350   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    74,50 zł
    60,57 zł netto
    Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.
    Dostępność:
    dostępne
    Drzwiczki rewizyjne, 400x300   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    70,80 zł
    57,56 zł netto
    Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.
    Dostępność:
    dostępne
    Drzwiczki rewizyjne, 350x250   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    65,80 zł
    53,50 zł netto
    Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.
    Dostępność:
    dostępne
    Drzwiczki rewizyjne, 250x200   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    60,30 zł
    49,02 zł netto
    Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.
    Dostępność:
    dostępne
    Drzwiczki rewizyjne, 250x250   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    62,10 zł
    50,49 zł netto
    Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Drzwiczki rewizyjne, 200x200   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    57,10 zł
    46,42 zł netto
    Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.
    Dostępność:
    dostępne
    MC-20-13,8 Zasilacz buforowy 13,8V/1,5A   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    44,70 zł
    36,34 zł netto
    Zasilacz buforowy 13,8V/1,5A 20W
    Dostępność:
    dostępne
    MC-140-27,6 Zasilacz buforowy 27,6V/5A   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    89,40 zł
    72,68 zł netto
    Zasilacz buforowy 27,6V/5A 140W
    Dostępność:
    dostępne
    MC-70-27,6 Zasilacz buforowy 27,6V/2,5A   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    72,70 zł
    59,11 zł netto
    Zasilacz buforowy 27,6V/2,5A 70W
    Dostępność:
    dostępne
    MC-42-27,6 Zasilacz buforowy 27,6V/1,5A   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    52,20 zł
    42,44 zł netto
    Zasilacz buforowy 27,6V/1,5A 42W
    Dostępność:
    dostępne
    Transformator SwapNet NS681679   NOWOŚĆ 
    Producent: brak danych
    11,90 zł
    9,67 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 10KM, DDM (S+C61DLC10D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    726,70 zł
    590,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 10KM, DDM (S+C59DLC10D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    726,70 zł
    590,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1570nm, 10KM, DDM (S+C57DLC10D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    726,70 zł
    590,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1550nm, 10KM, DDM (S+C55DLC10D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    726,70 zł
    590,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1530nm, 10KM, DDM (S+C53DLC10D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    726,70 zł
    590,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1510nm, 10KM, DDM (S+C51DLC10D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    726,70 zł
    590,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1490nm, 10KM, DDM (S+C49DLC10D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    726,70 zł
    590,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1470nm, 10KM, DDM (S+C47DLC10D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    726,70 zł
    590,81 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 40KM, DDM (S-C61DLC40D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 40KM, DDM (S-C59DLC40D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1570nm, 40KM, DDM (S-C57DLC40D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1550nm, 40KM, DDM (S-C55DLC40D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1530nm, 40KM, DDM (S-C53DLC40D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1510nm, 40KM, DDM (S-C51DLC40D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1490nm, 40KM, DDM (S-C49DLC40D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1470nm, 40KM, DDM (S-C47DLC40D)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-3AT, 300x300x140, biała, pełny tył   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    79,50 zł
    64,63 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-3A, 300x300x140, biała   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    79,50 zł
    64,63 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-3CT, 300x300x100, biała, pełny tył   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    77,00 zł
    62,60 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-3B, 300x200x120, biała   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    77,00 zł
    62,60 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-3BT, 300x200x120, biała, pełny tył   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    77,00 zł
    62,60 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-1AT, 240x150x100, biała, pełny tył   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    63,40 zł
    51,54 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-0T, 150x150x80, szara, pełny tył   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    47,20 zł
    38,37 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-2T, 200x200x120, szara, pełny tył   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    60,90 zł
    49,51 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-3T, 300x300x140, szara, pełny tył   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    79,50 zł
    64,63 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna TPR-1A, 240x150x50, biała   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    52,20 zł
    42,44 zł netto
    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Szuflada Rack 19", 3U, szara   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    192,60 zł
    156,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szuflada Rack 19", 2U, szara   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    173,90 zł
    141,38 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szuflada Rack 19", 3U, czarna   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    192,60 zł
    156,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szuflada Rack 19", 2U, czarna   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    173,90 zł
    141,38 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Półka do szafy 10", z otworami, 150 mm, czarna   NOWOŚĆ 
    Producent: StalFlex
    27,30 zł
    22,20 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    195,70 zł
    159,11 zł netto
    Obudowa 1U do montażu w szafie rack 19" na dwa moduły CWDM MUX8A-C2 MikroTika.
    Dostępność:
    dostępne
    CWDM-MUX8A   NOWOŚĆ 
    Producent: MikroTik
    1 397,60 zł
    1 136,26 zł netto
    8 portowy MUX/DEMUX. Do wykorzystania z modułami SFP oraz SFP+. Posiada złącza typu LC/UPC.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer T9E   NOWOŚĆ 
    Producent: TP-Link
    264,60 zł
    215,12 zł netto
    Karta sieciowa ze złączem PCI Express w standardzie 802.11a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z 3 zewnętrznymi, odkręcanymi antenami dookólnymi.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer T6E   NOWOŚĆ 
    Producent: TP-Link
    193,80 zł
    157,56 zł netto
    Karta sieciowa ze złączem PCI Express w standardzie 802.11a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z 2 zewnętrznymi, odkręcanymi antenami dookólnymi.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer T2UH   NOWOŚĆ 
    Producent: TP-Link
    88,20 zł
    71,71 zł netto
    Karta radiowa USB w standardzie 802.11a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z zewnętrzną, odkręcaną anteną dookólną o zysku 3 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DXS-1210-16TC   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    6 120,10 zł
    4 975,69 zł netto
    Zarządzalny, 10-gigabitowy, 16-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 12x portów 10GBase-T, 2x porty SFP+ i 2x porty Combo 10GBASE-T/SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DXS-1210-12TC   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    5 219,80 zł
    4 243,74 zł netto
    Zarządzalny, 10-gigabitowy, 12-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 8x portów 10GBase-T, 2x porty SFP+ i 2x porty Combo 10GBASE-T/SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DXS-1210-10TS   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    3 604,20 zł
    2 930,24 zł netto
    Zarządzalny, 10-gigabitowy, 10-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 8x portów 10GBase-T i 2x porty SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DXS-1100-16SC   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    5 278,50 zł
    4 291,46 zł netto
    Zarządzalny, 10-gigabitowy, 16-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 14x portów SFP+ i 2x porty Combo 10GBASE-T/SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DXS-1100-10TS   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    3 262,40 zł
    2 652,36 zł netto
    Zarządzalny, 10-gigabitowy, 10-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 8x portów 10GBase-T i 2x porty SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1510-52XMP   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    5 801,90 zł
    4 716,99 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 48x gigabitowych portów PoE Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1510-52X   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    2 517,40 zł
    2 046,67 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 48x gigabitowych portów Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1510-28XMP   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    3 711,70 zł
    3 017,64 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty PoE Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1510-28X   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    1 407,80 zł
    1 144,55 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1510-28P   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    2 408,60 zł
    1 958,21 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart PoE, wyposażony w 24x gigabitowe porty PoE Ethernet, 2x porty SFP i 2x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1510-52   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    2 542,10 zł
    2 066,75 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 48x gigabitowych portów Ethernet, 2x porty SFP i 2x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1510-28   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    1 228,70 zł
    998,94 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty SFP i 2x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1510-20   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    991,40 zł
    806,02 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 20-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 16x gigabitowych portów Ethernet, 2x porty SFP i 2x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DEM-CB50ICX Kabel połączeniowy 0,5m   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    431,90 zł
    351,14 zł netto
    Kabel umożliwia podłączenie przełącznika D-Link z serii DGS-3120 z urządzeniem ze standardowym interfejsem CX4.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    1 069,90 zł
    869,84 zł netto
    Dla przełączników D-Link z serii DXS-3600-32S.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DEM-CB100 Kabel stakujący 1m   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    911,80 zł
    741,30 zł netto
    Dla przełączników D-Link z serii xStack DGS-3120.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DEM-CB50 Kabel stakujący 0,5m   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    616,20 zł
    500,98 zł netto
    Dla przełączników D-Link z serii xStack DGS-3120.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3630-52PC/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    17 895,00 zł
    14 548,78 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik PoE warstwy L3, wyposażony w 44x gigabitowe porty PoE BASE-T, 4x gigabitowe porty SFP Combo i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3630-52TC/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    9 638,90 zł
    7 836,50 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik warstwy L3, wyposażony w 44x gigabitowe porty BASE-T, 4x gigabitowe porty SFP Combo i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3630-28SC/SI   NOWOŚĆ 
    Producent: D-Link
    6 380,00 zł
    5 186,99 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik warstwy L3, wyposażony w 20x portów SFP, 4x gigabitowe porty SFP Combo i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3630-28PC/SI
    Producent: D-Link
    10 363,90 zł
    8 425,93 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik PoE warstwy L3, wyposażony w 20x gigabitowych portów PoE BASE-T, 4x gigabitowe porty SFP Combo i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3630-28TC/SI
    Producent: D-Link
    6 129,30 zł
    4 983,17 zł netto
    Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik warstwy L3, wyposażony w 20x gigabitowych portów BASE-T, 4x gigabitowe porty SFP Combo i 4x porty 10GbE SFP+.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DXS-3400-24SC
    Producent: D-Link
    20 125,30 zł
    16 362,03 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, 10-gigabitowy 24-portowy przełącznik, wyposażony w 20x 10-gigabitowych portów SFP+ i 4x porty 10GBASE-T/SFP+ Combo.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DXS-3400-24TC
    Producent: D-Link
    23 502,00 zł
    19 107,32 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, 10-gigabitowy 24-portowy przełącznik, wyposażony 10-gigabitowych portów 10GBASE-T i 4x 10-gigabitowe porty 10GBASE-T/SFP+ Combo.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3420-28SC
    Producent: D-Link
    6 334,10 zł
    5 149,67 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 28-portowy przełącznik L2+, wyposażony w 20 portów Ethernet SFP, 4 porty 1000BASE-T/SFP Combo oraz 4 porty SFP+
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3120-24SC/SI
    Producent: D-Link
    2 824,60 zł
    2 296,42 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik, wyposażony w 16 gigabitowych portów Ethernet SFP oraz 8 gigabitowych portów 1000BASE-T/SFP Combo.
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)
    Producent: brak danych
    242,20 zł
    196,91 zł netto
    Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-3120-24TC/SI
    Producent: D-Link
    2 157,30 zł
    1 753,90 zł netto
    Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik, wyposażony w 20 gigabitowych portów Ethernet i 4 gigabitowe porty SFP Combo.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-28/ME
    Producent: D-Link
    931,90 zł
    757,64 zł netto
    Zarządzalny 28-portowy switch Metro Ethernet z 24 gigabitowymi portami Ethernetowymi i 4 portami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-20/ME
    Producent: D-Link
    766,40 zł
    623,09 zł netto
    Zarządzalny 20-portowy switch Metro Ethernet z 16 gigabitowymi portami Ethernetowymi i 4 portami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-28P
    Producent: D-Link
    1 581,20 zł
    1 285,53 zł netto
    Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart z 24 portami PoE i z 4 portami SFP Combo.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-28
    Producent: D-Link
    665,10 zł
    540,73 zł netto
    Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (PBE-5AC-ISO-Gen2) PowerBeam 5AC ISO Gen2
    Producent: Ubiquiti Networks
    553,10 zł
    449,67 zł netto
    Urządzenie z osłoną przeciwzakłóceniową.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-08P
    Producent: D-Link
    553,30 zł
    449,84 zł netto
    Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 2 portami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-08P
    Producent: D-Link
    401,80 zł
    326,67 zł netto
    Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-08
    Producent: D-Link
    131,50 zł
    106,91 zł netto
    Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-05
    Producent: D-Link
    103,90 zł
    84,47 zł netto
    Zarządzalny 5-portowy gigabitowy switch Smart
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony IC+ IP113A
    Producent: brak danych
    11,60 zł
    9,43 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SG1005P
    Producent: TP-Link
    224,90 zł
    182,85 zł netto
    Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabitowy z 4 portami PoE
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SF1005P
    Producent: TP-Link
    166,50 zł
    135,37 zł netto
    Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet z 4 portami PoE
    Formy płatności, które obsługujemy: