0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Komputery
  • Myszy, Akcesoria, Klawiatury,
  • Mediakonwertery
  • PLC, RS-232/RS-485, VDSL,
  • Światłowody
  • Pigtaile, GPON/EPON, Akcesoria,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Półki, Organizery,
  • Ubiquiti Networks
  • 2,4 GHz, Akcesoria, 5 GHz,
  • Złącza
  • Inne, Typu TNC,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    90,00 zł
    73,17 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    109,30 zł
    88,86 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    113,30 zł
    92,11 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    113,30 zł
    92,11 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    126,60 zł
    102,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    126,60 zł
    102,93 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    137,90 zł
    112,11 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    137,90 zł
    112,11 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    141,80 zł
    115,28 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    141,80 zł
    115,28 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    142,40 zł
    115,77 zł netto

    Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    153,40 zł
    124,72 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    172,60 zł
    140,33 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    178,80 zł
    145,37 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 220/550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    179,90 zł
    146,26 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    184,60 zł
    150,08 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    184,60 zł
    150,08 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    206,80 zł
    168,13 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem ST, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    206,80 zł
    168,13 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    225,60 zł
    183,41 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Planet
    253,80 zł
    206,34 zł netto

    Inteligentny konwerter Fast Ethernet ze złączem ST, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Planet
    253,80 zł
    206,34 zł netto

    Inteligentny konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Formy płatności, które obsługujemy: