0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    61,90 zł
    50,33 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    61,90 zł
    50,33 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    68,70 zł
    55,85 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    84,30 zł
    68,54 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    84,30 zł
    68,54 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    91,00 zł
    73,98 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    93,50 zł
    76,02 zł netto

    1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    95,20 zł
    77,40 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    95,20 zł
    77,40 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    103,10 zł
    83,82 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    103,10 zł
    83,82 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Option
    105,20 zł
    85,53 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    109,60 zł
    89,11 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    110,20 zł
    89,59 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet z portem PoE oraz ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    122,60 zł
    99,67 zł netto

    Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    124,20 zł
    100,98 zł netto

    1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    125,70 zł
    102,20 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    128,10 zł
    104,15 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    132,50 zł
    107,72 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Planet MC-RPS130   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    33,20 zł
    26,99 zł netto
    111,10 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    144,60 zł
    117,56 zł netto

    Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    146,10 zł
    118,78 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Formy płatności, które obsługujemy: