0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    68,20 zł
    55,45 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    98,10 zł
    79,76 zł netto

    1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    101,00 zł
    82,11 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    101,40 zł
    82,44 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    101,40 zł
    82,44 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    101,40 zł
    82,44 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    103,80 zł
    84,39 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    121,60 zł
    98,86 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    121,60 zł
    98,86 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    122,60 zł
    99,67 zł netto

    1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    125,40 zł
    101,95 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 220/550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    126,90 zł
    103,17 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    130,80 zł
    106,34 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Planet MC-RPS130   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    33,20 zł
    26,99 zł netto
    111,10 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    142,80 zł
    116,10 zł netto

    Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    144,20 zł
    117,24 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    156,20 zł
    126,99 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    159,90 zł
    130,00 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    159,90 zł
    130,00 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    168,40 zł
    136,91 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Planet
    188,80 zł
    153,50 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem ST, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    253,60 zł
    206,18 zł netto

    Formy płatności, które obsługujemy: