0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Teltonika
  • Akcesoria, Urządzenia,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    60,70 zł
    49,35 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    60,70 zł
    49,35 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    73,30 zł
    59,59 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    84,40 zł
    68,62 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    84,40 zł
    68,62 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    91,80 zł
    74,63 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    96,40 zł
    78,37 zł netto

    1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    98,20 zł
    79,84 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    98,20 zł
    79,84 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    108,50 zł
    88,21 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    109,30 zł
    88,86 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    109,30 zł
    88,86 zł netto

    Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    110,40 zł
    89,76 zł netto

    Konwerter WDM Fast Ethernet z portem PoE oraz ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    110,40 zł
    89,76 zł netto

    Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    126,40 zł
    102,76 zł netto

    Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    128,00 zł
    104,07 zł netto

    1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    134,20 zł
    109,11 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    134,70 zł
    109,51 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    136,60 zł
    111,06 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm
    Dostępność:
    dostępne
    Planet MC-RPS130   PROMOCJA 
    Producent: Planet
    33,20 zł
    26,99 zł netto
    111,10 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    149,10 zł
    121,22 zł netto

    Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    150,60 zł
    122,44 zł netto

    Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm
    Formy płatności, które obsługujemy: