0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Nowości MikroTik: narzędzie Mobile Quick Setup i trzypasmowy router Audience
    Dodano: 20.09.2019

    Z pewnością wielu czekało na te produkty. Mobile Quick Setup oraz pierwszy trzypasmowy router Audience z technologią Mesh, nareszcie pojawiły się w oficjalnej dystrybucji MikroTika i są dostępne w naszej ofercie.  

    MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS), Audience WiFi (RBD25G-5HPacQD2HPnD), Audience LTE6 kit (RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6)
    Mobile Quick Setup (RBMQS) to mieszczące się w kieszeni narzędzie do zdalnego zarządzania urządzeniami (z Ethernetem) za pomocą połączenia WiFi ze smartfona, tabletu czy laptopa. Zasilane jest ładowarką microUSB lub powerbankiem. Zasila inne urządzenia poprzez PoE. Podstawową funkcją MQS jest bezprzewodowy punkt dostępowy.

    Audience to pierwszy, trzypasmowy, domowy access point z technologią Mesh. Ma trzy radia: 2,4 GHz (2x2 MIMO), 5 GHz (2x2 MIMO) i 5 GHz (4x4 MIMO + MU-MIMO). Posiada 4-rdzeniowy procesor IPQ-4019 716 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Wyposażony jest w 2x gigabitowe porty Ethernet a zasilany może być poprzez pasywne PoE lub PoE w standardzie 802.3af/at. Urządzenie wystepuje w dwóch wersjach.

    • Audience (RBD25G-5HPacQD2HPnD) - model WiFi 
    • Audience LTE6 kit (RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6) - model WiFi + LTE (dostępny w drugiej połowie listopada)
     
    #MikroTik #Mesh #Audience #MQS

    Zobacz inne

    05.12.2019, 11:29 : Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9
    26.11.2019, 13:51 : Nowa seria urządzeń MikroTik z LTE CAT6
    31.07.2019, 12:46 : Nowości MikroTik: CRS326-24S+2Q+RM, Q+85MP01D, Q+DA0001, Q+BC0003-S+ oraz LHG XL 52 ac
    23.07.2019, 12:50 : Tenda F3 znów dostępna!
    23.07.2019, 10:49 : Nowości: MikroTik CRS312-4C+8XG-RM, PWR-Line PRO i quickMOUNT-X
    08.07.2019, 11:27 : Nowość: Ubiquiti LiteBeam 5AC Long Range
    10.06.2019, 10:01 : Nowości: MikroTik LHG 60G na pasmo 60 GHz oraz wAP ac kit i LtAP kit na pasma 4G i LTE
    09.05.2019, 11:03 : Nowości: MikroTik GPeR i Ubiquiti LAP-GPS
    17.04.2019, 14:11 : Nowości MikroTika
    17.04.2019, 13:56 : MikroTik Mobile App


    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (USW-24-POE) UniFi Switch 24 POE Gen2
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 659,10 zł
    1 348,86 zł netto
    UniFi Switch 24 PoE, przełącznik z 24x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 16x PoE+ oraz 2x slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:8 bez złącz 250um, 1,5m
    Producent: Opto
    24,30 zł
    19,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m
    Producent: Opto
    20,40 zł
    16,59 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    MikroTik antena RP-SMA/m (HGO-antenna-OUT)
    Producent: MikroTik
    32,70 zł
    26,59 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    RouterBoard NetMetal ac² (RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM)
    Producent: MikroTik
    615,20 zł
    500,16 zł netto
    Praca w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz. Wersja ze slotem miniPCI-e, Dual Chain
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM
    Producent: MikroTik
    1 819,50 zł
    1 479,27 zł netto
    2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 6U, czarny
    Producent: StalFlex
    86,40 zł
    70,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 4U, czarny
    Producent: StalFlex
    76,80 zł
    62,44 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 3U, czarny
    Producent: StalFlex
    72,70 zł
    59,11 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Stojak Rack 19" 2U, czarny
    Producent: StalFlex
    69,70 zł
    56,67 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:32 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    83,60 zł
    67,97 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    38,00 zł
    30,89 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:8 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    24,10 zł
    19,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m
    Producent: Opto
    17,90 zł
    14,55 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny biały
    Producent: brak danych
    10,10 zł
    8,21 zł netto
      SUPER PRODUKT
      PRODUKT DNIA

    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (UAP-nanoHD-3) UniFi NanoHD 3-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    2 135,90 zł
    1 736,50 zł netto
    Ubiquiti UniFi NanoHD 3-pack to zestaw złożony z 3 urządzeń Ubiquiti UAP-nanoHD. Brak zasilaczy w zestawie.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-WR850N
    Producent: TP-Link
    83,20 zł
    67,64 zł netto
    Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV i Agile Config
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m G657A2
    Producent: Opto
    32,20 zł
    26,18 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Antena GNSS 2dBi SMA, 3m (003R-00250)
    Producent: Teltonika
    33,40 zł
    27,15 zł netto
    Antena GNSS (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo), przeznaczona dla modeli RUTX09, RUTX11 oraz RUT955
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SG1218MPE
    Producent: TP-Link
    880,70 zł
    716,02 zł netto
    Przełącznik Easy Smart z serii JetStream switch, 16 gigabitowych portów PoE+, standard 802.3at/af, 2 sloty SFP, możliwość montażu w szafie Rack
    Dostępność:
    dostępne
    Netprotector 4p PoE w obudowie
    Producent: brak danych
    98,10 zł
    79,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 10m
    Producent: Opto
    348,80 zł
    283,58 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 5m
    Producent: Opto
    360,20 zł
    292,85 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 3m
    Producent: Opto
    284,40 zł
    231,22 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 2m
    Producent: Opto
    255,90 zł
    208,05 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 1m
    Producent: Opto
    237,00 zł
    192,68 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 0.5m
    Producent: Opto
    208,60 zł
    169,59 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, wysuwana, szara
    Producent: StalFlex
    114,30 zł
    92,93 zł netto
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, szara, wysuwana
    Dostępność:
    dostępne
    Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 15m
    Producent: brak danych
    86,70 zł
    70,49 zł netto
    Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową
    Dostępność:
    dostępne
    Wtyk RJ45 CAT6A STP 8p8c KRJS45/6ASLD (drut)
    Producent: Solarix
    4,70 zł
    3,82 zł netto
    Ekranowane złącze RJ45 8p8c STP kat.6A z wsówką, zaciskane na przewody typu drut kat 6A i 7
    Dostępność:
    dostępne
    Netgear GS110TP (GS110TP-200EUS)
    Producent: Netgear
    575,20 zł
    467,64 zł netto
    GS110TP v2. Inteligentny 8-portowy switch Gigabitowy PoE z 2 slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Wtyk RJ45 CAT6 STP 8p8c KRJS45/6SLD (drut)
    Producent: Solarix
    1,90 zł
    1,54 zł netto
    Ekranowane złącze RJ45 8p8c STP kat.6 zaciskane na przewody typu drut
    Dostępność:
    dostępne
    Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)
    Producent: Solarix
    0,70 zł
    0,57 zł netto
    Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut
    Dostępność:
    dostępne
    Wisnetworks WIS-Q300 Outdoor WISP CPE (zestaw 2 urządzeń)
    Producent: Wisnetworks
    234,10 zł
    190,33 zł netto
    Kompletny most radiowy 5GHz, dystans do 2 km, przepustowość do 98,9 Mb/s (w zestawie 2 urządzenia)
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6)
    Producent: MikroTik
    724,70 zł
    589,19 zł netto
    Wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy z wbudowaną kartą bezprzewodową pracującą w paśmie 2.4 GHz 802.11b/g/n i dostępem do sieci LTE kat. 6 (z funkcją agregacji pasm)
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard wAP ac LTE6 kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6)
    Producent: MikroTik
    688,20 zł
    559,51 zł netto
    Dwupasmowy punkt dostępowy AC 1200 Mb/s, LTE kat. 6 z agregacją pasm
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)
    Producent: MikroTik
    651,70 zł
    529,84 zł netto
    LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE kat.6 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dB
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard SXT LTE6 kit (RBSXTR&R11e-LTE6)
    Producent: MikroTik
    542,20 zł
    440,81 zł netto
    SXT z LTE kat.6, 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3, agregacja pasm
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard R11e-LTE6 (R11e-LTE6)
    Producent: MikroTik
    364,90 zł
    296,67 zł netto
    Modem LTE kat. 6 z funkcją agregacji pasm, mPCI-e, działa z Mikrotik
    Dostępność:
    Dostawa w drodze
    RouterBoard Cube Lite60 (RBCube-60ad)
    Producent: MikroTik
    250,20 zł
    203,41 zł netto
    Urządzenie klienckie lub punkt-punkt na odległość do 800m, 60GHz, standard 802.11ad
    Dostępność:
    dostępne
    TotoLink A7000R
    Producent: TotoLink
    244,80 zł
    199,02 zł netto
    Dwupasmowy router WiFi AC2600 ze standardem 802.11ac Wave 2 i technologią MU-MIMO, 8x zewnętrznych anten
    Dostępność:
    dostępne
    TotoLink A7100RU
    Producent: TotoLink
    329,50 zł
    267,89 zł netto
    Dwupasmowy router WiFi AC2600 ze standardem 802.11ac Wave 2 i technologią MU-MIMO, 6x wewnętrznych anten, USB
    Dostępność:
    dostępne
    TotoLink A3100R
    Producent: TotoLink
    145,10 zł
    117,97 zł netto
    Dwupasmowy router WiFi AC1200 ze standardem 802.11ac Wave 2 i technologią MU-MIMO, 5x anten o zysku 5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    TotoLink A800R
    Producent: TotoLink
    122,70 zł
    99,76 zł netto
    Dwupasmowy router WiFi AC1200 z technologią MU-MIMO, 4x anteny o zysku 5 dBi
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    TotoLink A810R
    Producent: TotoLink
    96,90 zł
    78,78 zł netto
    Dwupasmowy router WiFi AC1200, 5x anten o zysku 5 dBi
    Dostępność:
    dostępne
    TotoLink N210RE
    Producent: TotoLink
    56,10 zł
    45,61 zł netto
    Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 3x porty Fast Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    TotoLink ND300 v2
    Producent: TotoLink
    90,40 zł
    73,50 zł netto
    Bezprzewodowy router/modem ADSL, standard N, 300Mb/s, 4x porty Ethernet, 1x port ADSL
    Dostępność:
    dostępne
    TotoLink T6, 2-pack
    Producent: TotoLink
    268,10 zł
    217,97 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 2x TotoLink T6
    Dostępność:
    dostępne
    Ściągacz izolacji z nożem hakowym EX-28H (8-28mm)
    Producent: brak danych
    66,40 zł
    53,98 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm, karton
    Producent: brak danych
    145,30 zł
    118,13 zł netto
    Długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm.
    Dostępność:
    dostępne
    Taśma stalowa stal nierdzewna C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm
    Producent: brak danych
    120,50 zł
    97,97 zł netto
    Długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-52MP
    Producent: D-Link
    2 743,60 zł
    2 230,57 zł netto
    Zarządzalny 52-portowy gigabitowy switch Smart+ z 48 portami PoE+ i z 4 portami SFP Combo.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-28MP
    Producent: D-Link
    1 844,50 zł
    1 499,59 zł netto
    Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart+ z 24 portami PoE+ i z 4 portami SFP Combo.
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-10MP
    Producent: D-Link
    1 023,70 zł
    832,28 zł netto
    Zarządzalny 10-portowy gigabitowy switch Smart+ z 8 portami PoE+ i z 2 slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-26MP
    Producent: D-Link
    1 847,60 zł
    1 502,11 zł netto
    Zarządzalny 26-portowy gigabitowy przełącznik Smart Max PoE+ (24 gigabitowe porty PoE+ 10/100/1000 Mb/s + 2 sloty Combo SFP).
    Przeznaczony do nadzoru wizyjnego, z obsługą ONVIF
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1100-10MP
    Producent: D-Link
    1 032,90 zł
    839,76 zł netto
    Zarządzalny 10-portowy gigabitowy przełącznik Smart Max PoE+ (8 gigabitowych portów PoE+ 10/100/1000 Mb/s + 2 sloty SFP).
    Przeznaczony do nadzoru wizyjnego, z obsługą ONVIF
    Dostępność:
    dostępne
    Kabel HDMI 2.0, długość 15m
    Producent: Lanberg
    62,10 zł
    50,49 zł netto
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (UAP-flexHD) UniFi FlexHD
    Producent: Ubiquiti Networks
    775,30 zł
    630,33 zł netto
    Miniaturowy UniFi Access Point w standardzie Wave2 z 4x4 MU-MIMO. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Osiąga prędkość 1733 Mb/s (w sieci 5 GHz) i 300 Mb/s (2,4 GHz)
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA) + osłona SAr2
    Producent: MikroTik
    458,80 zł
    373,01 zł netto
    Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit pracujący w standardzie AC + osłona antyzakłóceniowa
    Dostępność:
    dostępne
    Zasilacz 9V 3A
    Producent: brak danych
    59,60 zł
    48,46 zł netto
    Zasilacz 9V przeznaczony do zasilania wzmacniaczy GSM (Signal GSM-305, Signal GSM-505, Signal GSM-1205)
    Dostępność:
    dostępne
    Zestaw Bezprzewodowy 2w1 UGO Etna CW110 Klawiatura i Mysz optyczna
    Producent: brak danych
    56,50 zł
    45,93 zł netto
    Bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz optyczna 800/1200/1600 DPI
    Dostępność:
    dostępne
    Extralink Dynamite, System Mesh 3w1
    Producent: brak danych
    1 109,00 zł
    901,63 zł netto
    Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 3 urządzeń
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Broadcom BCM5357C0KFBG
    Producent: brak danych
    43,20 zł
    35,12 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony HiSilicon SD5116SRNIV110
    Producent: brak danych
    43,80 zł
    35,61 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Układ scalony Broadcom B50282C1KFBG
    Producent: brak danych
    102,80 zł
    83,58 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przewód FTP Maxcable, kat.6, 305m, zewnętrzny, żelowany
    Producent: Maxcable
    683,30 zł
    555,53 zł netto
    Skrętka teleinformatyczna FTP 8-żyłowa, kat.6, miedziana, zewnętrzna
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link LS108G
    Producent: TP-Link
    96,30 zł
    78,29 zł netto
    Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 8 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link LS105G
    Producent: TP-Link
    67,10 zł
    54,55 zł netto
    Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
    Dostępność:
    dostępne
    Listwa zasilająca 19", 7 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp., czarna
    Producent: brak danych
    70,80 zł
    57,56 zł netto
    Listwa zasilająca z 7 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym (SPD 10kVA).
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi metalowe, czarna
    Producent: StalFlex
    146,50 zł
    119,11 zł netto
    Szafa wisząca 6U 10", 322x322x300 mm (wys,szer,gł), drzwi metalowe + 2 maskownice + 1 półka 150mm
    Dostępność:
    dostępne
    Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi szklane, czarna
    Producent: StalFlex
    153,50 zł
    124,80 zł netto
    Szafa wisząca 6U 10", 322x322x300 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane + 2 maskownice + 1 półka 150mm
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Ubiquiti (UF-LOCO-20) UFiber LOCO, GPON CPE 20-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    3 698,30 zł
    3 006,75 zł netto
    Zestaw złożony z 20 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.
    Dostępność:
    dostępne
    Tenda F6
    Producent: Tenda
    65,50 zł
    53,25 zł netto
    Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2x2 MIMO
    Dostępność:
    dostępne
    PowerWalker VI 850 SB FR
    Producent: Power Walker
    246,90 zł
    200,73 zł netto
    UPS o mocy 850VA/480W wyposażony w 2x French.
    Dostępność:
    dostępne
    Czytnik kart Esperanza EA132 All In One USB - 4 sloty
    Producent: Esperanza
    14,30 zł
    11,63 zł netto
    Zewnętrzny czytnik kart w formie pendriva (USB 2.0)
    Dostępność:
    dostępne
    Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard LHG
    Producent: brak danych
    300,60 zł
    244,39 zł netto
    Osłona antyzakłóceniowa dla urządzeń MikroTik z serii LHG o średnicy Ø 391 mm (LHG 2, LHG 5, LHG 5 ac, LHG HP5, LHG 4G kit, LHG LTE kit, LHG 60G, LHG Lite60, Wireless Wire Dish)
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MS108G
    Producent: Mercusys
    84,50 zł
    68,70 zł netto
    Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie
    Dostępność:
    dostępne
    Mercusys MS105G
    Producent: Mercusys
    50,90 zł
    41,38 zł netto
    Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa IP 2Mpx PX-DVI2002-P (grafitowa)
    Producent: IPOX
    643,50 zł
    523,17 zł netto
    2Mpx @ 25fps, 2.8~12mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Kamera kopułkowa IP 2Mpx PX-DVI2002-P (biała)
    Producent: IPOX
    643,50 zł
    523,17 zł netto
    2Mpx @ 25fps, 2.8~12mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DXS-1210-12SC
    Producent: D-Link
    4 840,40 zł
    3 935,28 zł netto
    Zarządzalny, 10-gigabitowy, 12-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 10x portów 10GBase-T i 2x porty Combo 10GBASE-T/SFP+
    Dostępność:
    dostępne
    D-Link DGS-1210-10P
    Producent: D-Link
    558,80 zł
    454,31 zł netto
    Zarządzalny 10-portowy gigabitowy switch Smart z 8 portami PoE+ i z 2 slotami SFP
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, czarna
    Producent: StalFlex
    110,60 zł
    89,92 zł netto
    Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, czarna + stelaż 18x SC Duplex
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara
    Producent: StalFlex
    110,60 zł
    89,92 zł netto
    Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Duplex
    Dostępność:
    dostępne
    Przetwornica podnosząca napięcie DC/DC UP-100-12/48
    Producent: Cablemedia
    109,30 zł
    88,86 zł netto
    Przetwornica podnosząca napięcie z 12 V DC na 48 V DC. Moc wyjściowa 100 W, prąd 2 A
    Dostępność:
    dostępne
    Przetwornica podnosząca napięcie DC/DC UP-100-24/48
    Producent: Cablemedia
    109,30 zł
    88,86 zł netto
    Przetwornica podnosząca napięcie z 24 V DC na 48 V DC. Moc wyjściowa 100 W, prąd 2 A
    Dostępność:
    dostępne
    Przetwornica podnosząca napięcie DC/DC UP-100-12/24
    Producent: Cablemedia
    109,30 zł
    88,86 zł netto
    Przetwornica podnosząca napięcie z 12 V DC na 24 V DC. Moc wyjściowa 100 W, prąd 4 A
    Dostępność:
    dostępne
    Przetwornica sinusPro-1000S 12V 1000VA Solar
    Producent: Volt
    776,40 zł
    631,22 zł netto
    Automatyczny stabilizator napięcia sieciowego AVR, 10 A prostownik sieciowy do ładowania akumulatorów, 30 A regulator solarny MPPT do ładowania akumulatorów z zestawu paneli słonecznych, czysty SINUS oparty na transformatorze toroidalnym
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Audience LTE6 kit WiFi (RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6)
    Producent: MikroTik
    1 016,60 zł
    826,50 zł netto
    Domowy punkt dostępowy WiFi + LTE kat.6, tri-band (2,4 GHz i 2x 5 GHz) z technologią Mesh - tworzenia siatki oraz funkcją agregacji pasm (carrier aggregation)
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik Audience WiFi (RBD25G-5HPacQD2HPnD)
    Producent: MikroTik
    615,20 zł
    500,16 zł netto
    Domowy punkt dostępowy WiFi tri-band (2,4 GHz i 2x 5 GHz) z technologią Mesh - tworzenia siatki
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)
    Producent: MikroTik
    84,20 zł
    68,46 zł netto
    Kieszonkowe narzędzie do zdalnego zarządzania urządzeniami (z Ethernetem) poprzez WiFi np. ze smartfona. Zasilane ładowarką microUSB lub powerbankiem. Zasila inne urządzenia poprzez PoE
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik obudowa zewnętrzna dla GPeR (GPeR-IP67-Case)
    Producent: MikroTik
    22,70 zł
    18,46 zł netto
    Obudowa zewnętrzna do MikroTik GPeR (Gigabit Passive Ethernet Repeater)
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-SG1008MP
    Producent: TP-Link
    396,40 zł
    322,28 zł netto
    Niezarządzalny switch, 8 gigabitowych portów PoE+, standard 802.3at/af, możliwość montażu w szafie Rack
    Dostępność:
    dostępne
    Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45
    Producent: Option
    120,90 zł
    98,29 zł netto
    1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-WPA8630P kit
    Producent: TP-Link
    590,80 zł
    480,33 zł netto
    Zestaw transmiterów sieciowych z gniazdkiem elektrycznym AV1300, punktem dostępowym AC1350 i 3 portami Ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-WPA8630 kit
    Producent: TP-Link
    559,70 zł
    455,04 zł netto
    Zestaw transmiterów sieciowych AV1300 z punktem dostępowym AC1350 i 3 portami Ethernet.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8C
    Producent: Signal Fire
    5 237,00 zł
    4 257,72 zł netto
    Średni czas spawania: 6s, średni czas zgrzewania: 15s; wykonanie do 240 spawów na jednym cyklu ładowania baterii (poj. 7800mAh, czas ładowania 3,5h)
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link Archer T2U Plus
    Producent: TP-Link
    66,50 zł
    54,07 zł netto
    Karta radiowa USB AC600 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z zewnętrzną anteną dookólną o zysku 5 dBi.
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy I-T1800.PA
    Producent: Telcoline
    20,50 zł
    16,67 zł netto
    Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 8-12mm
    Dostępność:
    dostępne
    Panel dystrybucji napięć 3U, czarny
    Producent: StalFlex
    79,50 zł
    64,63 zł netto
    Możliwość zamontowania do 22 modułów typu S o szerokości 17,5 cm
    Formy płatności, które obsługujemy: