0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    234,80 zł
    190,89 zł netto

    Uchwyt pozwala na montaż anten DishEter oraz płynną i precyzyjną regulację anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º).
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    193,90 zł
    157,64 zł netto

    Uchwyt pozwala na montaż anten DishEter, płynną i precyzyjną regulację anteny w pionie (50º) oraz w poziomie (20º) jak i pracę w polaryzacji skośnej ± 45º (Slant).
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cyberbajt
    28,60 zł
    23,25 zł netto

    Uchwyt pozwala na montaż anten DishEter oraz pracę w polaryzacji skośnej ± 45º (Slant).
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: D-Link
    333,90 zł
    271,46 zł netto

    Router WiFi z modemem 3G/4G LTE.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    1,30 zł
    1,06 zł netto

    Maszty do średnicy 50 mm, gwint 4mm
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    2,00 zł
    1,63 zł netto

    Maszty do średnicy 50 mm, gwint 5mm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    124,20 zł
    100,98 zł netto

    Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej WiFi Mesh AC1200.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    8,10 zł
    6,59 zł netto

    Sieciowy adapter z wtykiem typu E. Umożliwia podłączenie urządzeń elektrycznych w krajach korzystających z europejskiego systemu gniazd sieciowych.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    175,20 zł
    142,44 zł netto

    Szafa wisząca 19" 3U, 400x540x180mm, drzwi metalowe, szara
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    10 725,00 zł
    8 719,51 zł netto

    Security Gateway Router z 8x portami 10G SFP+ i gigabitowym portem RJ45.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Opto
    5,60 zł
    4,55 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto

    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    195,00 zł
    158,54 zł netto

    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    369,00 zł
    300,00 zł netto

    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto

    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    254,70 zł
    207,07 zł netto

    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    195,00 zł
    158,54 zł netto

    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    369,00 zł
    300,00 zł netto

    Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    810,00 zł
    658,54 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    639,80 zł
    520,16 zł netto

    Formy płatności, które obsługujemy: