0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Senao EAG-5457-30
    cena: 121,80zł
    Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-R35D
    cena: 203,00zł
    ExtraLink Sektor 5GHz 16 dBi 120°
    cena: 121,80zł
    Złącze N/ż skręcane na MRC400
    cena: 5,80zł
    Interline SECTOR mimo HV
    cena: 258,30zł
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Dahua
    557,80 zł
    453,50 zł netto

    1920x1080 / 25kl/s; 2Mpx; obiektyw 2.8mm; f/2.0.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: IPOX
    493,20 zł
    400,98 zł netto

    3Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: IPOX
    433,60 zł
    352,52 zł netto

    2Mpx @ 25fps, 2.8mm lens, Seria PRO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Dahua
    372,70 zł
    303,01 zł netto

    1920x1080 / 25kl/s; 2Mpx; obiektyw 3.6mm; f/2.0.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    220,80 zł
    179,51 zł netto

    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    126,20 zł
    102,60 zł netto

    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Option
    69,10 zł
    56,18 zł netto

    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    63,30 zł
    51,46 zł netto

    Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Dahua
    372,70 zł
    303,01 zł netto

    1920x1080 / 25kl/s; 2Mpx; obiektyw 2.8mm; f/2.0.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    570,70 zł
    463,98 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    570,70 zł
    463,98 zł netto

    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 60km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    310,40 zł
    252,36 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    310,40 zł
    252,36 zł netto

    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 40km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    191,50 zł
    155,69 zł netto

    1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    191,50 zł
    155,69 zł netto

    (WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Western Digital
    2 062,20 zł
    1 676,59 zł netto

    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    12 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Western Digital
    1 672,10 zł
    1 359,43 zł netto

    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    10 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Western Digital
    1 197,60 zł
    973,66 zł netto

    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    8 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 256 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Western Digital
    864,60 zł
    702,93 zł netto

    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    6 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Western Digital
    547,40 zł
    445,04 zł netto

    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    4 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Western Digital
    431,80 zł
    351,06 zł netto

    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    3 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Western Digital
    325,60 zł
    264,72 zł netto

    Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
    2 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache
    Formy płatności, które obsługujemy: