0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Teltonika
  • Routery, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 3m
    291,90 zł
    237,32 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Opto
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Patchcord światłowodowy ze złączami MPO-LC, 12 włókien OM3. Patchcord o długości 3 m.

    Patchcord pozwala połączyć wkładkę typu QSFP+ (za pomocą złącza MPO) z czterema wkładkami SFP+ (używając złącz LC). 
     
    Patchcord MPO - LC
     
    Tłumienność
    ≤ 0,3 dB
    Straty odbiciowe
    ≤ 45 dB
    Powtarzalność
    0,1 dB
    Dopuszczalna temperatura pracy
    Od -40 do 85 st. C
    Średnica kabla
    3 mm

    Galeria produktu: