0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Światłowód ZTT 8J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m
    1,30 zł
    1,06 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: ZTT
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Światłowód ZTT ADSS 8J G.652D, śr. 5.2 mm to dielektryczny kabel światłowodowy o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji napowietrznych na przęsłach do 80 metrów.

    Przewód jest wzmocniony włóknami aramidowymi oraz dwoma prętami FPR (Fiber Reinforced Polymer) o średnicy 0,58 mm zatopionymi w warstwie zewnętrznej. W kablu zastosowane są jednomodowe włókna typu G.652D charakteryzujące się obniżonym "pikiem wodnym" (Zero Water Peak). Włókna znajdują się w centralnej tubie wypełnionej żelem hydrofobowym zabezpieczającym je przed wilgocią i wibracjami.

    Zewnętrzna powłoka światłowodu jest wykonana z polietylenu HDPE, w kolorze czarnym, o dużej gęstości, odpornego na promieniowanie UV oraz niskie i wysokie temperatury (od -40°C do 70°C). Średnica zewnętrzna przewodu wynosi 5.2-6.2 mm, a maksymalne naprężenie instalacyjne to 1-1.2 kN.

    Aby ułatwić zdjęcie powłoki zewnętrznej zastosowano podwójny ripcordy. Przewód Z-ADSS-UT.08J stosuje się głównie w sieciach napowietrznych i kanalizacji teletechnicznej.

    Z-ADSS-UT.08J
     
    Rodzaj światłowodu
    jednomodowy
    Typ włókien
    G.652D
    Liczba włókien w tubie
    8
    Ilość tub
    1
    Średnica tuby
    2 mm
    Średnica zewnętrzna
    5.2 mm
    Minimalny promień gięcia
    52 mm
    Span
    80 m
    Powłoka zewnętrzna
    HDPE - kolor czarny
    Zakres temperaturowy
    pracy: od - 40°C do 70°C
    instalacji: od - 30°C do 60°C
    Maks. siła naciągu
    1200 N
    Wytrzymałość na nacisk
    1000 N
    Waga
    23 kg/km
    Zastosowanie
    sieci napowietrzne, kanalizacje teletechniczne

    Galeria produktu: