0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Delta Electronics
    160,30 zł
    130,33 zł netto

    Zasilacz buforowy Delta 27.6V.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Delta Electronics
    160,30 zł
    130,33 zł netto

    Zasilacz buforowy Delta 13.8V.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Quectel
    347,20 zł
    282,28 zł netto

    Modem renomowanej firmy Quectel, działa z Mikrotik.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Quectel
    171,00 zł
    139,02 zł netto
    295,15 zł netto

    Modem renomowanej firmy Quectel, działa z Mikrotik. Wbudowany GPS.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1611nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1591nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1571nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1551nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1531nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1511nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1491nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1471nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1411nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1391nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1371nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1351nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1331nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1311nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1291nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    267,80 zł
    217,72 zł netto

    1000Base-LX (1271nm), SM LC, 80km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    245,40 zł
    199,51 zł netto

    1000Base-LX (1611nm), SM LC, 40km, CWDM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Option
    245,40 zł
    199,51 zł netto

    1000Base-LX (1591nm), SM LC, 40km, CWDM
    Formy płatności, które obsługujemy: