0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Gniazda RJ45, Układy scalone, Pozostałe,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Cabletech
    1,20 zł
    0,98 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: brak danych
    17,40 zł
    14,15 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    6,10 zł
    4,96 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Optiserw
    93,20 zł
    75,77 zł netto

    Wersja z bezpiecznikami wielokrotnego użytku
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    26,60 zł
    21,63 zł netto

    Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    23,20 zł
    18,86 zł netto

    Zasilacz np. do urządzeń firmy TP-Link
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tracom
    13,90 zł
    11,30 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    34,60 zł
    28,13 zł netto

    Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

    Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mean Well
    187,60 zł
    152,52 zł netto

    Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 156,55W i napięciu wyjściowym 54V/2,7A
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    789,20 zł
    641,63 zł netto

    Zarządzalny 24-portowy switch L2 Fast Ethernet z 4 portami Gigabit oraz 2 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK. Model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T2500-28TC
     szczegóły   do przechowalni  produkt zastępczy
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    1 651,00 zł
    1 342,28 zł netto

    Zarządzalny 26-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 4 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    435,70 zł
    354,23 zł netto

    Zarządzalny 8-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP DEMO. Model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T2500G-10TS
     szczegóły   do przechowalni  produkt zastępczy
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: TP-Link
    261,20 zł
    212,36 zł netto

    Niezarządzany 24-portowy switch Fast Ethernet z 2 portami Gigabit
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    0,40 zł
    0,33 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    0,20 zł
    0,16 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mantar
    284,50 zł
    231,30 zł netto

    Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Mantar
    88,20 zł
    71,71 zł netto

    Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    62,10 zł
    50,49 zł netto

    1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    15,50 zł
    12,60 zł netto

    Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    97,20 zł
    79,02 zł netto
    129,28 zł netto

    Platforma sprzętowa z systemem MikroTik z licencją level 3, procesorem Atheros AR7241 400 MHz oraz 32 MB pamięci DDR SDRAM DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    438,40 zł
    356,42 zł netto

    Kompletne urządzenie typu CPE zbudowane w oparciu o kierunkową antenę 2x2 MIMO o zysku 18dBi oraz platformę RB911G-5HPnD DEMO
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    121,80 zł
    99,02 zł netto
    161,60 zł netto

    Formy płatności, które obsługujemy: