0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Lanberg
    429,80 zł
    349,43 zł netto

    Szafa 18U 19", 600x450x901 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Lanberg
    388,20 zł
    315,61 zł netto

    Szafa 15U 19", 600x450x769 mm, drzwi szklane, kolor czarny
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Lanberg
    388,20 zł
    315,61 zł netto

    Szafa 15U 19", 600x450x769 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    2 035,00 zł
    1 654,47 zł netto

    W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Lanberg
    342,30 zł
    278,29 zł netto

    Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane kolor czarny
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Lanberg
    342,30 zł
    278,29 zł netto

    Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    437,90 zł
    356,02 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    383,00 zł
    311,38 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Lanberg
    301,30 zł
    244,96 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Intenso
    183,30 zł
    149,02 zł netto
    192,91 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    3,20 zł
    2,60 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Lanberg
    301,30 zł
    244,96 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    1 313,80 zł
    1 068,13 zł netto

    SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    376,90 zł
    306,42 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    24,90 zł
    20,24 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    735,10 zł
    597,64 zł netto

    5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 19dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    243,30 zł
    197,80 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    523,60 zł
    425,69 zł netto

    5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    95,20 zł
    77,40 zł netto

    micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 1x port Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mantar
    16,00 zł
    13,01 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Mantar
    12,30 zł
    10,00 zł netto

    Dostępność:
    Producent: MikroTik
    201,00 zł
    163,41 zł netto

    5GHz miniPCI-e, 802.11ac/a/n, MIMO 3x3, 3x MMCX
    Formy płatności, które obsługujemy: