0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Modemy, Anteny zewnętrzne,
  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Pozostałe, Układy scalone,
  • Media konwertery
  • PLC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, GPEN,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Narzędzia,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria,
  • TP-Link
  • Zasilanie, Akcesoria,
  • Złącza
  • RJ45, Typu TNC, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    LEOX ONT LXT-010G-D (GPON/EPON)
    110,10 zł
    89,51 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: LeoLabs

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • LEOX ONT LXT-010G-D (GPON/EPON) to terminal ONT przeznaczony do sieci GPON/EPON. Wyposażony jest w port GPON typu SC/APC klasy B+ oraz 1x port Gigabit Ethernet.

    Aby dostarczyć abonentowi usługi triple-play w aplikacji Fiber-to-the-Home (FTTH) lub Fiber-to-the-Premises (FTTP), GPON ONT LXT-010G-D dla SFU (Single Family Unit) obejmuje interoperacyjność, kluczowe wymagania klientów i efektywność kosztową. 
     
    Wyposażony w zgodny z ITU-T G.984 interfejs 2.5G Downstream i 1.25G Upstream GPON/EPON, GPON ONT LEOX LXT-010G-D obsługuje pełne usługi Triple Play, w tym głos, wideo i szybki dostęp do Internetu.  
     
    LEOX LXT-010G-D jest zgodny ze standardową definicją OMCI, może być zarządzany zdalnie i obsługuje pełen zakres funkcji FCAPS, w tym nadzór, monitorowanie i konserwację. 

    Dane
    LXT-010G-D ONT jest dostarczany z jednym interfejsem 10/100/1000 Base-T, obsługującym:
    • Auto-negocjację i automatyczne wykrywanie MDI/MDIX
    • Wbudowany przełącznik warstwy 2
    • Zaawansowane funkcje danych, takie jak manipulacja znacznikami VLAN, klasyfikacja i filtrowanie
    Głos
    Aby umożliwić dostęp do VoIP, LXT-010G-D ONT obsługuje również interfejs zewnętrznej skrzynki IAD lub routera domowego z funkcją głosową za pośrednictwem interfejsu Ethernet.
     
    Wideo
    ONT LXT-010G-D obsługuje treści wideo dostarczane w formie danych (przez multicast lub unicast). W przypadku, gdy technologia multicast jest używana do dostarczania treści wideo za pośrednictwem kanału danych, ONT obsługuje dedykowany port multicast GEM na Downstream. Dzięki temu treści wideo są odbierane i przetwarzane przez wszystkie ONT za pośrednictwem ujednoliconego kanału, co znacznie poprawia wydajność przepustowości. Ponadto ONT obsługuje funkcję IGMP snooping, która może być stosowana do dalszej optymalizacji. Gdy funkcja IGMP snooping jest włączona, ONT monitoruje działania związane z dołączaniem i opuszczaniem członków w porcie usługi Ethernet, a następnie selektywnie dostarcza strumienie multiemisji.

    LEOX LXT-010G-D jest kompatybilny z takimi dostawcami OLT, jak:
    • Huawei
    • Dasan
    • ZTE
    • Zhone
    • Calix E7
    • Nokia/Alcatel-Lucent
    • V-sol (Uplink)
    • Ubiquity
    • Raisecom
    • BDCOM
    • Ericsson BLM1500
    Najważniejsze cechy:
    • terminal GPON/EPON ONT
    • port GPON SC/APC klasy B+ (z możliwością przeprogramowania na EPON) 
    • 1x port Gigabit Ethernet
    • wymiary: 90,3 x 72 x 28 mm
    • zasilanie - 12V, 0.5A
    • Layer 2 (bridge)
    • IGMP v2/v3 snooping
    • VLAN stacking (Q-in-Q), translacja i tagowanie na port Ethernet
    • zarządzanie w 100% przez OMCI

    Galeria produktu:

            
  • leolabs-leox-ont-gpon-epon-lxt-010g-d-datasheet.pdf (0.34 MB) - Karta produktu LEOX ONT LXT-010G-D (GPON/EPON)