0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, PLC, VDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

    W związku z ogłoszeniem stanu epidemii informujemy, że firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. pracuje bez zakłóceń.  
    Z uwagi na zalecenia część pracowników pracuje zdalnie a co za tym idzie mogą nie być dostępni pod wewnętrznymi numerami telefonów. Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub głównego numeru telefonu firmy.
    Informujemy jednocześnie, że od dnia 2.04.2020 do odwołania, firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. wstrzymuje obsługę bezpośrednią w biurze firmy.
    W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników zachęcamy do składania zamówień przez stronę www i do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.

    Za utrudnienia przepraszamy.
    Wisnetworks WIS-ANS5819-120 MIMO Sector
    cena: 367,80zł
    TornadoBox 18 dBi (mmcx)
    cena: 72,60zł
    Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)
    cena: 4,00zł
    Planet MC-RPS130
    cena: 33,20zł
    Deliberant APC 5M-18
    cena: 158,70zł
    06.09.2021, 12:36 : Nowości MikroTik: cAP XL ac, KNOT LR8 kit, antena HGO-LTE-W oraz tagi Bluetooth TG-BT5
    23.07.2021, 13:05 : Nowości MikroTik: CCR2004-16G-2S+, RB5009UG+S+IN, GESP+POE-IN oraz zasilacze do netPower
    15.07.2021, 14:34 : Nowość: MikroTik Chateau 5G - najlepszy domowy AP z ultraszybką obsługą LTE/5G
    2 366,00 zł
    1 923,58 zł netto
    2 136,00 zł
    1 736,59 zł netto
    1 971,70 zł
    1 603,01 zł netto
    1 832,00 zł
    1 489,43 zł netto
    1 248,70 zł
    1 015,20 zł netto
    1 133,70 zł
    921,71 zł netto
    121,60 zł
    98,86 zł netto
    1 068,00 zł
    868,29 zł netto
    1 330,90 zł
    1 082,03 zł netto
    887,30 zł
    721,38 zł netto
    777,70 zł
    632,28 zł netto
    695,90 zł
    565,77 zł netto
    643,70 zł
    523,33 zł netto
    530,60 zł
    431,38 zł netto
    574,10 zł
    466,75 zł netto
    500,20 zł
    406,67 zł netto
    569,80 zł
    463,25 zł netto
    1 026,40 zł
    834,47 zł netto
    1 156,90 zł
    940,57 zł netto
    17,00 zł
    13,82 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: