0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

    W związku z ogłoszeniem stanu epidemii informujemy, że firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. pracuje bez zakłóceń.  
    Z uwagi na zalecenia część pracowników pracuje zdalnie a co za tym idzie mogą nie być dostępni pod wewnętrznymi numerami telefonów. Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej lub głównego numeru telefonu firmy.
    Informujemy jednocześnie, że od dnia 2.04.2020 do odwołania, firma Allnet Sp. z o.o. Sp.k. wstrzymuje obsługę bezpośrednią w biurze firmy.
    W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników zachęcamy do składania zamówień przez stronę www i do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.

    Za utrudnienia przepraszamy.
    ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)
    cena: 97,20zł
    Gold SADD56029
    cena: 121,80zł
    Zasilacz buforowy zarządzalny ZB24-NPZ-8P-2U
    cena: 650,70zł
    Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m
    cena: 306,30zł
    ExtraLink Sektor 5GHz 16 dBi 120°
    cena: 121,80zł
    07.08.2020, 16:08 : TP-Link TL-WR844N oraz TL-WR820N – tanie, niezawodne routery w standardzie N300
    29.07.2020, 13:15 : Nowości MikroTik: netPower 16P, LDF LTE6 kit, GPEN21
    23.06.2020, 15:59 : Nowość: Ubiquiti na 60 GHz
    13,00 zł
    10,57 zł netto
    232,60 zł
    189,11 zł netto
    4,20 zł
    3,41 zł netto
    3,90 zł
    3,17 zł netto
    22,90 zł
    18,62 zł netto
    3,80 zł
    3,09 zł netto
    23,60 zł
    19,19 zł netto
    2,00 zł
    1,63 zł netto
    309,00 zł
    251,22 zł netto
    32,30 zł
    26,26 zł netto
    321,80 zł
    261,63 zł netto
    227,30 zł
    184,80 zł netto
    Formy płatności, które obsługujemy: