0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Elektryka
  • Kable zasilające,
  • Media konwertery
  • RS-232/RS-485, PLC,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Solarix
  • Narzędzia, Gniazdka,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Mufy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafy, Patch panele, Akcesoria,
  • Tenda
  • Switche, PON,
  • TP-Link
  • Akcesoria, Switche,
  • Ubiquiti Networks
  • Światłowody, Switche, Akcesoria,
  • Złącza
  • Keystone, Inne, RJ45,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Patchcord Opto E2000/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m
    93,70 zł
    76,18 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Telcoline
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Patchcord Opto E2000/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m to patchord światłowodowy o średnicy 3mm, produkowany z jednomodowego, duplexowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem E2000/APC, a drugiej SC/APC.

    Klasa SILVER z włóknem G.657A2 zapewnia bardzo dobre cechy transmicyjne i właściwości optyczne (tłumienność wtrąceniowa złącza IL w granicy 0,3-0,4 dB), a minimalny promień gięcia to 15 mm. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. W przypadku patchordów nie ma konieczności spawania włókien co znacznie zmniejszy czas prac montażowych

    Najważniejsze cechy:
    • Złącze: E2000/APC-SC/APC
    • Typ złącza: Duplex 
    • Rodzaj włókna: Jednomodowy
    • Włókno: G.657A2
    • Długość: 3m
    • Średnica zewnętrzna kabla: 3 mm
    • Kolor powłoki: Biały
    • Minimalny promień gięcia: 15 mm 
    • Matriał powłoki zew: LSZH
    • Klasa: SILVER

    Galeria produktu: