0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Akcesoria GSM/LTE
  • Modemy, Anteny zewnętrzne,
  • Automatyka i Przemysł
  • Akcesoria, Modemy / Routery,
  • Części serwisowe
  • Pozostałe, Układy scalone,
  • Media konwertery
  • PLC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, GPEN,
  • Monitoring
  • Akcesoria,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Narzędzia,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria,
  • TP-Link
  • Zasilanie, Akcesoria,
  • Złącza
  • RJ45, Typu TNC, Keystone,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    70,60 zł
    57,40 zł netto

    Laser większej mocy C+
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    74,90 zł
    60,89 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    74,90 zł
    60,89 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    84,50 zł
    68,70 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    91,40 zł
    74,31 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    106,20 zł
    86,34 zł netto

    Do terminali OLT GPON
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    116,10 zł
    94,39 zł netto

    Terminal ONT do sieci GPON/EPON, port GPON typu SC/APC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty telefoniczne RJ11 (POTS)
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    118,60 zł
    96,42 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    127,50 zł
    103,66 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    135,40 zł
    110,08 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    135,40 zł
    110,08 zł netto

    ONT typu bridge z jednym portem Gigabit Ethernet
    Dystrybucja Huawei Polska
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    136,90 zł
    111,30 zł netto

    Terminal ONT do sieci GPON/EPON, port GPON typu SC/APC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty telefoniczne RJ11 (POTS), port CATV, port USB, WiFi 2,4GHz
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    147,80 zł
    120,16 zł netto

    Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    188,80 zł
    153,50 zł netto

    Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja HiLink - zarządzana przez przeglądarkę oraz do użycia w routerach. Bez simlocka.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    188,80 zł
    153,50 zł netto

    Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja Standardowa - do użycia w routerach. Bez simlocka.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    198,30 zł
    161,22 zł netto

    port GPON typu SC/UPC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty USB, 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    217,20 zł
    176,59 zł netto

    Router dwupasmowy Wi-Fi 6 802.11ax z czterema antenami, łączna prędkość transmisji do 300 Mb/s (2.4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 2402 Mb/s), 1x WAN i 3x LAN Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    217,20 zł
    176,59 zł netto

    4x porty Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, port USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac, SC/APC
    Dystrybucja Huawei Polska
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Huawei
    225,40 zł
    183,25 zł netto

    4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    227,30 zł
    184,80 zł netto

    Mobilny router LTE
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei
    235,20 zł
    191,22 zł netto

    4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.
    Formy płatności, które obsługujemy: