0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Automatyka i Przemysł
  • Modemy / Routery, Switche, Media konwertery,
  • Części serwisowe
  • Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Komputery
  • Akcesoria, KVM,
  • Media konwertery
  • 2WIRE, VDSL, BNC,
  • Światłowody
  • Akcesoria, Media konwertery, Mufy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Panele dystrybucji napięć, Szafy,
  • Teltonika
  • Anteny, Routery, Modemy,
  • Tenda
  • PON, Switche,
  • Złącza
  • RJ45, Typu BNC, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    72,90 zł
    59,27 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet RJ45, 1x SC/APC
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    114,30 zł
    92,93 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Tenda
    150,50 zł
    122,36 zł netto

    1x port Gigabit Ethernet RJ45, 3x porty Fast Ethernet, 1x port USB, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Tenda
    200,50 zł
    163,01 zł netto

    4x porty Gigabit Ethernet RJ45, 1x port USB, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Tenda
    7 832,70 zł
    6 368,05 zł netto

    8-portowy terminal OLT GPON
    Formy płatności, które obsługujemy: