0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, BNC,
  • MikroTik
  • Akcesoria, Platformy,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Patch panele, Akcesoria,
  • Teltonika
  • Routery, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Keystone, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Źródło światła 1310/1550nm -7dBm (OLS-UP30A-2L)
    799,70 zł
    650,16 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: brak danych
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • ULTIpulse OLS-UP30A-2L to urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, o dobrej stabilności w czasie i temperaturze. Konfiguracja długości fal SM.
     
    Najważniejsze cechy:
    • Źródło światła 1310/1550nm
    • Moc wyjściowa -7dBm
    • Port FC/PC
    Praca na długościach fali
    1310/1550nm
    Port
    FC/PC
    Źródło Emisji
    Laser
    Modulacja (Hz)
    Fala ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
    Moc wyjściowa
    -7dBm
    Automatyczne wyłączanie
    Tak
    Podświetlenie
    Tak
    Temperatura przechowywania
    -20 do +70 ℃
    Temperatura pracy
    -10 do +50 ℃
    Zasilanie
    Sucha bateria; 5V ładowarka AC/DC
    Wymiary
    190 x 100 x 48 mm
    Waga
    295 g
    Stabilność emitowanej mocy
    +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h

    Galeria produktu: