0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, wysuwana, szara
    114,30 zł
    92,93 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: StalFlex
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, wysuwana. szara. Przełącznica służy do organizacji przewodów światłowodowych w szafach RACK.

    Wyposażona jest w metalowe prowadnice, zapewniające szybki i łatwy dostęp do wnętrza. Pełen wysuw prowadnic zapewnia wygodę użytkowania. Szuflada posiada na stałe zamontowany kołek gwintowany M5 z nakrętką radełkowaną do montażu tacki na spawy.
     
    Najważniejsze cechy:
    • Przeznaczona do montażu na mocowaniach Rack 19" 1U
    • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
    • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
    • Posiada 12 otworów pod adaptery SC Duplex
    • Metalowe prowadnice zapewniające pełen wysuw
    Długość
    260 mm
    Typ
    Przełącznica FTTX 
    Wymiary
    19" 1U
    Kolor
    RAL 7035 (szary)
    Inne
    12x SC Duplex

    Galeria produktu: