0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1550, DDM
    1 081,40 zł
    879,19 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Option
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
    Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
    Typ modułu
    SFP+
    Porty
    2x 10Gbps LC SM
    Długość fali TX
    1550nm
    Długość fali RX
    1550nm
    Budżet mocy/zasięg portu
    16dB / 40km
    DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
    Tak
    Okablowanie portu
    50/125,
    62.5/125,
    100/140 µm

    Galeria produktu: