0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Typu UY, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
    143,50 zł
    116,67 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: Huawei

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Huawei HG8540M to terminal GPON ONT. Wyposażony jest w port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet (port LAN1) oraz 3x porty fast Ethernet. Do urządzenia dołączony jest zasilacz.

    Uwaga! Urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!

    Najważniejsze cechy:
    • terminal GPON ONT
    • port PON SC/UPC
    • 1x gigabitowy port Ethernet
    • 3x porty fast Ethernet

    Galeria produktu: