0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 40KM, DDM (S-C61DLC40D)
    194,10 zł
    157,80 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: MikroTik

    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1610 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
     
    Typ modułu
    SFP
    Porty
    2x 1.25Gbps LC SM DDM
    Długość fali
    1610 nm
    CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
    Tak
    Zasięg portu
    40 km

    Galeria produktu: