0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE
    196,70 zł
    159,92 zł netto

    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Producent: Ubiquiti Networks


    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Ubiquiti UFiber Loco (UF-LOCO) to wytrzymałe i wydajne urządzenie typu GPON CPE, wyposażone w diody LED informujące o stanie połączenia, mocy sygnału i zasilaniu.

    UFiber LOCO charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii i dwoma opcjami zasilania. Zasilany jest przez pasywne PoE 24V lub dołączony w zestawie Micro-USB Power Adapter.

    Można podłączyć do 128 urządzeń UFiber LOCO do jednego pojedynczego portu GPON. Obsługując połączenia GPON o długości do 20km, urządzenie jest kompatybilne z urządzeniem OLT UFiber (UF-OLT, UF-OLT-4) oraz z innymi urządzeniami OLT

    Najważniejsze cechy:
    • WAN: 1x GPON Port
    • LAN: 1x Gigabit Ethernet Port
    • GPON pędkość: 2.488 Gb/s Downstream (RX), 1.244 Gb/s Upstream (TX)
    • Długość fali: 1490 nm Downstream (RX), 1310 nm Upstream (TX)
    • Maksymalny pobór mocy - 3.5W
    • Metoda zasilania: Pasywne PoE 24V lub Micro-USB Power Adapter (w zestawie)
    • montaż: do ściany (Indoor)
    Wymiary
    76.5 x 76.5 x 26.4 mm
    Waga
    77 g
    Szybkość interfejsu sieciowego
    1x GPON WAN, ITU G.984
    2.488 Gbps Downstream
    1.244 Gbps Upstream
    1x GbE LAN, 10/100/1000 Mb/s
    Interfejs zarządzania
    In-Band Ethernet/PON
    Zkres mocy optycznej
    TX (Class B+): 1.5 dBm to 5 dBm
    RX: -8 dBm to -28 dBm
    Metoda zasilania
    Pasywne PoE (Piny +4, 5; -7, 8)
    Micro-USB: 5V, 1A
    Zasilacz
    Micro-USB Power Adapter: 5V, 1A (zawarty w opakowaniu)
    Max. Pobór energii
    3.5W
    Obsługiwany zakres napięcia
    4.7 do 5.3V
    Procesor
    MIPS-32, 240 MHz
    RAM
    128 MB DDR3
    Przyciski
    1x Reset
    Temperatura pracy
    -10 do 45° C (14 do 113° F)
    Wilgotność pracy
    10 to 90% Noncondensing
    Certyfikaty
    CE, FCC, IC

    Galeria produktu: