0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, Akcesoria,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria, AirVision,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Huawei ONU HG8245H GE (GPON) SC/APC
    335,70 zł
    272,93 zł netto

    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Producent: Huawei


    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Huawei EchoLife HG8245H to terminal kliencki ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H jest wyposażony w port światłowodowy SC/UPC.

    Najważniejsze cechy:
    • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
    • klasa B+,
    • 4x 1GE,
    • 2x RJ-11 POTS dla VoIP,
    • 1x USB,
    • 1x złącze SC/APC,
    • 1x złącze Backup Battery Unit (BBU),
    • WiFi 2,4GHz Atheros AR9227 802.11b/g/n,
    • 2x antena 2dBi,
    • 128MB FLASH i 128MB RAM,
    • QoS,
    • VLAN,
    • Plug-and-play,
    • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
    • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka,
    • zestawie zasilacz 12V/2A, instrukcja.

    Galeria produktu:

      Ten produkt nie posiada swojej galerii.