0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    UPLink GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
    222,40 zł
    180,81 zł netto

    Dostępność: dostępne
    Producent: UPLink
    szt:



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • FX660 firmy Uplink to terminal kliencki ONT/ONU przeznaczony do użytku w sieciach FTTB/FTTH/FTTO. Wyposażony został w port GPON ze złączem SC/APC, 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 telefoniczne porty RJ11 oraz 2 porty USB. Prędkość pobierania danych może wynosić maksymalnie 2,5 Gb/s, a wysyłania 1,25 Gb/s. Takie parametry pozwalają na dostarczenie wydajnej sieci do wielu użytkowników jednocześnie.

    Ponadto urządzenie może transmitować sieć bezprzewodową z przepustowością do 300 Mb/s. Wbudowana antena o zysku 2 / 5 dBi, korzystająca z technologii 2x2 MIMO zapewnia zasięg odpowiedni dla mieszkania lub niewielkiego biura. Urządzenie zasilane jest zasilaczem DC 12 V, 1.5 A znajdującym się w zestawie.

    Oferowany produkt obsługuje standardowe OMCI oraz jest kompatybilny z OLT innych producentów, np. ZTE, Dasan, Huawei, Ubiquoss.

    Najważniejsze cechy:
    • kompatybilny z OLT znanych producentów, takich jak Netis, Dasan, Ubiquoss, ZTE czy Huawei;
    • złącze GPON SC/APC;
    • 4 gigabitowe porty Ethernet;
    • 2 telefoniczne porty RJ11;
    • 2 porty USB;
    • przepustowość 2,5 Gb/s przy pobieraniu danych i 1,25 Gb/s przy ich wysyłaniu;
    • możliwość transmisji sieci bezprzewodowej o przepustowości do 300 Mb/s.
    Uplink FX660
     
    Porty
    GPON SC/AC
    4 gigabitowe porty Ethernet z automatyczną negocjacją i automatycznym krosowaniem MDI/MDIX
    2 telefoniczne porty RJ11
    2 porty USB
    Standard Ethernet
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3au
    IEEE 802.3x
    VoIP
    Maks. 5 REN
    WiFi
    Antena 2x2, 2 / 5 dBi, wbudowana
    EIRP maks. 25 dBm
    Cechy GPON
     
    Przepustowość
    Pobieranie danych: 2,5 Gb/s
    Wysyłanie danych: 1,25 Gb/s
    Złącze
    SC/APC, pigtail
    Downlink
    Długość fali 1490 nm
    Czułość -28 dBm
    Saturacja -8 dBm
    Uplink
    Długość fali: 1310 nm
    Moc TX 0,5 - 5 dBm
    Włókno światłowodowe
    G.652 SingleMode
    Pozostałe cechy
     
    Zasilanie
    12 V, 1.5 A
    Maksymalny pobór mocy
    15 W
    Wymiary
    245x145x40 mm
    Waga
    0,4 kg
    Cechy środowiskowe
    Dopuszczalna temperatura pracy: od -5 do 45 st. C
    Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 70 st. C
    Dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-90%
    Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-95%
    Skład zestawu
    Urządzenie
    Zasilacz sieciowy DC 12 V, 1.5 A
    Kabel Ethernet

    Galeria produktu: