0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Gniazda RJ45, Pozostałe, Układy scalone,
  • Mediakonwertery
  • G.SHDSL, BNC, PLC,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Akcesoria, Półki, Organizery,
  • Ubiquiti Networks
  • 2,4 GHz, Akcesoria, 5 GHz,
  • Złącza
  • Inne, Typu TNC,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
    87,00 zł
    70,73 zł netto

    Dostępność: Chwilowy brak towaru
    Producent: UPLink

    Możesz zarezerwować ten produkt po zalogowaniu.



    Najtańsza dostawa: (pokaż wszystkie)
  • DHL (przedpłata) - 18,00 zł

  • Terminal EPON ONU firmy Uplink wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet i 1 port SC/PC. Przeznaczony jest do pracy w trybie bridge, nie posiada funkcjonalności routera. Port EPON może osiągnąć 1,25 Gb/s przepustowości zarówno w downstreamie, jak i upstreamie. Zastosowanie gigabitowego portu Ethernet umożliwia wykorzystanie szybkości oferowanej przez sieć światłowodową.

    Urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim do użytku w domach i małych biurach. Najlepiej sprawdzi się w polączeniu z routerem rozdzielającym sieć na wielu klientów.

    Najważniejsze cechy:
    • port EPON 1,25 Gb/s downstream i upstream;
    • gigabitowy port Ethernet;
    • praca w trybie bridge;
    • zdalny upgrade software'u.
    EP101R
     
    Interfejs PON
    1 złącze EPON, single mode 1,25 Gb/s w downstreamie i upstreamie
    Długość fali
    Tx 1310 nm Rx 1490 nm
    Interfejs optyczny
    Złącze SC
    Interfejs LAN
    RJ45 10/100/1000 Mb/s
    Dopuszczalne warunki pracy
    Temperatura: od -10 do 55 st. C Wilgotność powietrza: 10%-90% niekondensująca
    Dopuszczalne warunki przechowywania
    Temperatura: od -30 do 60 st. C Wilgotność powietrza: 10%-90% niekondensująca
    Zasilanie
    DC 12 V, 0.5 A (zasilacz w zestawie)
    Diody LED
    SYS (stan systemu) LINK / ACT (stan portu LAN) REG (stan rejestracji w systemie EPON) LOS (stan połączenia optycznego) POWER (zasilanie)
    Pobór mocy
    < 3 W
    Wymiary
    120 x 78 x 30 mm
    Waga
    0,13 kg

    Galeria produktu: