0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    83,60 zł
    67,97 zł netto

    4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    84,60 zł
    68,78 zł netto

    Aluminiowa obudowa wewnętrzna w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RB433 oraz RBM33G
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    84,60 zł
    68,78 zł netto

    SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    85,40 zł
    69,43 zł netto

    Kieszonkowe narzędzie do zdalnego zarządzania urządzeniami (z Ethernetem) poprzez WiFi np. ze smartfona. Zasilane ładowarką microUSB lub powerbankiem. Zasila inne urządzenia poprzez PoE
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    86,20 zł
    70,08 zł netto

    Aluminiowa obudowa wewnętrzna, w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RB800 i RB600
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    92,00 zł
    74,80 zł netto

    Urządzenie zapewnia wysokie napięcie na wyjściu - do 24W (do 1A przy 24V).
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    95,20 zł
    77,40 zł netto

    micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 1x port Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    105,80 zł
    86,02 zł netto

    SFP+ direct attach cable, 1m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    105,80 zł
    86,02 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    105,80 zł
    86,02 zł netto

    802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    105,80 zł
    86,02 zł netto

    Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    105,80 zł
    86,02 zł netto

    QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    105,80 zł
    86,02 zł netto

    Do urządzeń z serii CCR1016 rewizji r2.
    Dostępność:
    dostępne
    RouterBoard RB604   PROMOCJA 
    Producent: MikroTik
    84,90 zł
    69,02 zł netto
    86,86 zł netto

    Płyta córka dla płyt RB800
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    107,70 zł
    87,56 zł netto

    PoE injector z zasilaniem buforowym
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    110,60 zł
    89,92 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    110,60 zł
    89,92 zł netto

    Precyzyjny uchwyt montażowy do urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.
    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: MikroTik
    118,50 zł
    96,34 zł netto

    Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    132,20 zł
    107,48 zł netto

    2,4Ghz, miniPCI-e, 802.11b/g/n, dual chain 2x2 MIMO, 2x MMCX, moc do 30dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    132,20 zł
    107,48 zł netto

    5Ghz miniPCI-e, 802.11a/n, dual chain 2x2 MIMO, 2x MMCX, moc do 27dBm
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    132,20 zł
    107,48 zł netto

    Router kliencki ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy. 5GHz, 802.11a/n, 2x porty MMCX oraz 1x port ethernet.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    132,70 zł
    107,89 zł netto

    Formy płatności, które obsługujemy: