0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Układy scalone, Pozostałe, Gniazda RJ45,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery,
  • Ubiquiti Networks
  • 2,4 GHz, Akcesoria, EdgeMax,
  • Złącza
  • Typu UY, Typu SMA, Inne,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?


    Nowa media konwertery w ofercie
    Dodano: 30.03.2017

    W naszej ofercie pojawiły się nowe media konwertery firmy Option. Urządzenia cechują się niezawodnością oraz bardzo aktrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.
    Media konwertery na dwa włókna:
    - Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm, Option Media Converter MC110,
    - Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm, Option Media Converter MC200,
    - Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm, Option Media Converter MC210,
    Media konwertery na jedno włókno (WDM):
    - Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm, Option Media Converter MC111,
    - Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm, Option Media Converter MC112,
    - Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm, Option Media Converter MC211CS,
    - Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm, Option Media Converter MC212CS.

    Zapraszamy do składania zamówień.


    Zobacz inne

    02.08.2017, 12:53 : Patchcordy EasyBend
    27.07.2017, 21:53 : Ubiquiti Rocket 5AC PRISM Gen2 oraz NanoBeam 5AC Gen2 już w naszej ofercie
    08.06.2017, 12:46 : Ubiquiti (PBE-5AC-Gen2) PowerBeam 5AC Gen2 już w naszym sklepie!
    06.06.2017, 09:46 : Ubiquiti IsoStation M5 już dostępne
    28.04.2017, 13:49 : Realizacja zamówień w dniu 2.05.2017 r.
    26.04.2017, 21:21 : Ubiquiti NanoBeam 5AC 16dBi 5GHz ponownie dostępne
    13.04.2017, 21:40 : Nowe produkty Ubiquiti Networks
    23.03.2017, 20:57 : Nowa dostawa Wisnetworks
    14.02.2017, 10:12 : Switche PoE TG-NET w lepszej cenie
    14.02.2017, 10:07 : Rozszerzenie oferty modułów SFP


    Dostępność:
    dostępne
    Przejściówka (beczka) N/ż - N/ż ze śrubą montażową
    Producent: brak danych
    13,90 zł
    11,30 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (UAP-AC-HD-5) UniFi UAP-AC HD 5-pack
    Producent: Ubiquiti Networks
    6 646,30 zł
    5 403,50 zł netto
    Komplet 5 sztuk.
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (UAP-AC-HD) UniFi UAP-AC HD
    Producent: Ubiquiti Networks
    1 382,00 zł
    1 123,58 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Czujnik natężenia prądu, indukcyjny SCT-013
    Producent: brak danych
    31,10 zł
    25,28 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Uchwyt odciągowy dla kabli samonośnych współosiowych 8-12mm
    Producent: brak danych
    23,60 zł
    19,19 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Opaska zaciskowa ślimakowa 60-165 mm
    Producent: brak danych
    13,00 zł
    10,57 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Hak huśtawkowy dla uchwytów odciągowych (stal nierdzewna)
    Producent: brak danych
    33,50 zł
    27,24 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)
    Producent: brak danych
    1,40 zł
    1,14 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna PSN-15/20/5
    Producent: Mantar
    80,70 zł
    65,61 zł netto
    Przeznaczona do montażu naściennego.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna PSN-30/30/10 18x SC Duplex
    Producent: Mantar
    130,40 zł
    106,02 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka zapasu kabla łatwego dostępu PSN-25/25/10 PK z polem komutacyjnym
    Producent: Mantar
    116,80 zł
    94,96 zł netto
    Szafka o wym. 250x250x100 - Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna PSN 4
    Producent: Mantar
    70,80 zł
    57,56 zł netto
    Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.
    Dostępność:
    dostępne
    Szafka wewnętrzna PSN 3
    Producent: Mantar
    58,40 zł
    47,48 zł netto
    Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa PSN 2 SC 6xDuplex
    Producent: Mantar
    31,10 zł
    25,28 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex
    Producent: Mantar
    28,60 zł
    23,25 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 6xSimplex
    Producent: Mantar
    28,60 zł
    23,25 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink EPON OLT 422L 4x PON 2x GbE 2x SFP
    Producent: UPLink
    1 986,40 zł
    1 614,96 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP
    Producent: UPLink
    1 613,70 zł
    1 311,95 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    TP-Link TL-PA4020P KIT - 2 sztuki
    Producent: TP-Link
    205,00 zł
    166,67 zł netto
    Zestaw transmiterów sieciowych AV500 z gniazdkiem elektrycznym i 2 portami Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (R2AC) 2 GHz Rocket AC
    Producent: Ubiquiti Networks
    793,80 zł
    645,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (IS-5AC) IsoStation 5AC
    Producent: Ubiquiti Networks
    519,10 zł
    422,03 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    MikroTik mUPS PoE injector z zasilaniem buforowym
    Producent: MikroTik
    102,80 zł
    83,58 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM (dual boot)
    Producent: MikroTik
    1 395,40 zł
    1 134,47 zł netto
    Dual boot - system RouterOS lub SwOS
    Dostępność:
    dostępne
    Półka do szafy 19", z otworami, 400 mm, 1U, czarna
    Producent: StalFlex
    59,60 zł
    48,46 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica naścienna światłowodowa Tracom FOB-C2-24S (P4112 v.2)
    Producent: Tracom
    92,70 zł
    75,37 zł netto
    Przełącznica FOB-C2-24S umożliwia organizację do 24 (2x12) włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie dwóch kabli światłowodowych.
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica naścienna światłowodowa Tracom FOB-C-12S (P4112 v.2)
    Producent: Tracom
    75,90 zł
    61,71 zł netto
    Przełącznica FOB-C2-12S umożliwia organizację do 12 (1x12) włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie dwóch kabli światłowodowych.
    Dostępność:
    dostępne
    Przełącznica naścienna światłowodowa Tracom FOB-C2-16S (P025)
    Producent: Tracom
    87,00 zł
    70,73 zł netto
    Przełącznica FOB-C2-18S umożliwia organizację do 60 (5x12) włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie dwóch kabli światłowodowych.
    Dostępność:
    dostępne
    Ubiquiti (UF-OLT) U Fiber, 8-port GPON OLT
    Producent: Ubiquiti Networks
    7 472,30 zł
    6 075,04 zł netto
      PRODUKT DNIA

    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 15m (pomarańczowy)
    Producent: brak danych
    25,00 zł
    20,33 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 15m (biały)
    Producent: brak danych
    25,00 zł
    20,33 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.5e 0.5m (niebieski)
    Producent: brak danych
    3,10 zł
    2,52 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 15m (szary)
    Producent: brak danych
    15,70 zł
    12,76 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 2m (żółty)
    Producent: brak danych
    5,30 zł
    4,31 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 5m (biały)
    Producent: brak danych
    6,20 zł
    5,04 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 2m (niebieski)
    Producent: brak danych
    6,00 zł
    4,88 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.5e 0.5m (czerwony)
    Producent: brak danych
    3,10 zł
    2,52 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1m (zielony)
    Producent: brak danych
    8,40 zł
    6,83 zł netto
    Patchcord podwójnie ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 3m (żółty)
    Producent: brak danych
    7,30 zł
    5,93 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.5e 0.5m (żółty)
    Producent: brak danych
    3,10 zł
    2,52 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 1m (żółty)
    Producent: brak danych
    4,50 zł
    3,66 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 2m (niebieski)
    Producent: brak danych
    5,30 zł
    4,31 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 3m (czerwony)
    Producent: brak danych
    7,30 zł
    5,93 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.6 3m (niebieski)
    Producent: brak danych
    6,60 zł
    5,37 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.5e 2m (zielony)
    Producent: brak danych
    4,90 zł
    3,98 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.5e 3m (zielony)
    Producent: brak danych
    6,20 zł
    5,04 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord UTP kat.5e 5m (żółty)
    Producent: brak danych
    6,20 zł
    5,04 zł netto
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.5e 3m (żółty)
    Producent: brak danych
    6,20 zł
    5,04 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.5e 3m (czerwony)
    Producent: brak danych
    6,20 zł
    5,04 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 0.5m (czerwony)
    Producent: brak danych
    3,80 zł
    3,09 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Dostępność:
    dostępne
    Patchcord STP kat.6 0.5m (pomarańczowy)
    Producent: brak danych
    3,80 zł
    3,09 zł netto
    Patchcord ekranowany
    Formy płatności, które obsługujemy: