0 801 003 092
support@wirelesslan.com.pl

  • Części serwisowe
  • Gniazda RJ45, Układy scalone, Pozostałe,
  • Mediakonwertery
  • RS-232/RS-485, VDSL, G.SHDSL,
  • Monitoring
  • Kamery IP, Rejestratory,
  • Światłowody
  • Konwertery, Tacki, GPON/EPON,
  • Szafy rack 10/19 cali
  • Szafki, Organizery, Patch panele,
  • Teltonika
  • Urządzenia, Akcesoria,
  • Ubiquiti Networks
  • 5 GHz, 2,4 GHz, Akcesoria,
  • Złącza
  • Typu SMA, Inne, Typu N,
    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Mean Well
    139,10 zł
    113,09 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brak towaru
    Producent: Mean Well
    93,20 zł
    75,77 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    160,30 zł
    130,33 zł netto

    Wersja z zasilaczem
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    728,70 zł
    592,44 zł netto

    Przeznaczona do zastosowania z produktami typu Rocket™M Titanium o zwiększonej mocy radiowej i niezrównanej trwałości.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    209,80 zł
    170,57 zł netto

    MikroTik RouterBoard RB911G jest małym routerem klienckim ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Wireless Instruments
    304,40 zł
    247,48 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Wireless Instruments
    265,90 zł
    216,18 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    270,50 zł
    219,92 zł netto

    Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
    W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    88,30 zł
    71,79 zł netto

    SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: MikroTik
    66,30 zł
    53,90 zł netto

    Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    14,90 zł
    12,11 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    17,40 zł
    14,15 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    21,10 zł
    17,15 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    11,20 zł
    9,11 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    758,50 zł
    616,67 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    101,00 zł
    82,11 zł netto

    Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: TP-Link
    70,60 zł
    57,40 zł netto

    Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    7,10 zł
    5,77 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    6,80 zł
    5,53 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    70,80 zł
    57,56 zł netto

    Dostępność:
    dostępne
    Producent: brak danych
    21,10 zł
    17,15 zł netto

    Ładowarka samochodowa dual USB M-life
    Dostępność:
    dostępne
    Producent: Ubiquiti Networks
    857,20 zł
    696,91 zł netto

    Antena sektorowa 900MHz 13dBi dwupolaryzacyjna.
    Formy płatności, które obsługujemy: